Ile zarabia Inspektor Nadzoru Budowlanego?

Prwaca? Czy to nowy zawód tłumoka?

0 / 0

mam papiery na prawcę i wiem ze do 3 tyś się da zarobić

0 / 0

Mając odpowiednie uprawnienia zarobki dochodzą do 6000

0 / 0

Około 10 000tysiecy napewno zarobi, a raczej sie nie narobi :)

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

inspektor ma zarobki w okolicach 4-5 tysięcy, plus kilka budów czasami

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

ja słyszałem, że na tym stanowisku minimalna stawka wynosi 4000 zł miesięcznie

0 / 0

no własnie wydaje mi się, ze mozna tak do 4500 nawet z premiami

0 / 0

ale to maksymalnie, mój tata zarabia koło 4000 zł

0 / 0

Według mnie inspektor nadzoru budowlanego może zarobić maksymalnie nawet 5 tysięcy złotych.

0 / 0

Nadzór budowlany zarabia nie głupio, ogólnie można spokojnie wyciągnąć 4 000 złotych i jeszcze wpadają różne bonusy

0 / 0

Tak bym bardzo nie liczył na te %ty, bo w wielu przypadkach różnie takie formy podarunkowe są odbierane.

0 / 0

nie zapominajcie że inspektor często dostaje też pewien procent z wartości budowy

0 / 0

Prawda jest taka, że i tak trzeba zdać egzamin państwowy by zdobyć uprawnienie na inspektora, a 5000, które rzekomo można zarobić są kroplą w morzu potrzeb.

0 / 0

Jeżeli sam miałbym podejmować decyzje ważące moje i innych bezpieczeństwo to gorzej niż 5000 bym nie chciał zarabiać.

0 / 0

No różnie to bywa, bo i 3900 zł ja mam, niby nie wielka różnica a jednak

0 / 0

Trzeba powiedzieć, że inspektorzy źle nie zarabiają ale ciążą na nich spore odpowiedzialności. Minimalnie można dostać 4000 zl.

0 / 0

Wynagrodzenie Inspektor Nadzoru Budowlanego, ile można zarobić na tym stanowisku.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...