Zarobki na stanowisku Dziennikarz

Dziennikarz zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Z tego co wiem to dziennikarz zarabia powyżej 4000 złotych netto

0 / 0

dziennikarz - dobry to spokojnie 3500 zł wyciągnie .

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

No co powiedzieć, kasa nie jest zła 2000 spokojnie są, a i więcej

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

taki początkujący to niewiele powyżej najniższej krajowej ale uznany to 5-6 tysięcy i więcej

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Często jest to kwota bliska najniższej krajowej, maxx 2000

0 / 0

Marna kasa na poziomie lokalnym, bo zaledwie jakieś 1800

0 / 0

zarobki fantastyczne nie są. Około 2000 zł to płaca większości dziennikarzy

0 / 0

Od razu po studiach dostaje się 2000, jak się ktoś sprawdza to podwyżki szybko przyjdą.

0 / 0

Wszystko zależy od agencji, ale na początku pensja dziennikarska jest raczej w granicach 1800zł.

0 / 0

ja zarabiam prawie 1800 zł ale bardzo się spełniam w zawodzie

0 / 0

no ja pracuję w zawodzie już trochę a o 2 z przodu dalej sobie mogę tylko pomarzyć...

0 / 0

Dla lokalnej gazety jeśli się pracuje to niestety ale coś koło 1500

0 / 0

Teraz to media w Polsce leżą naprawdę dramatycznie nisko. Mając dobrego naczelnego to jakieś 2,5 jest realne.

0 / 0

Nie wiem jak wy, ale często bez wchodzenia w 4 litery to 1200 to wszystko co dostaniecie.

0 / 0

Często bywa tak, że dziennikarze mogą liczyć tylko na krótki program pracodawcy. Żadne lepsze zarobki na ty nie pozwalą zostaiwć

0 / 0

Ja mam w gazecie 1800 złotych ale naprawdę muszę się "nachodzić" żeby tyle mieć

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...