Wynagrodzenie na stanowisku Account Executive

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

tu sa dobre zarobki - zaawansowni w tym zawodzi to nawet 8 k

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

na poczatku zaproponują pewnie ze 3 tysiace a pozniej maxymalnie okolo 10tysiecy

0 / 0

to i tak sporo ale mysle ze na tej kwocie sie to wsztsko nie konczy powyzjej tez zarobisz

0 / 0

wydaje mi sie ze mniej niz 2, 3 to sie na takim stanowisku nie zarobi

0 / 0

jakie wysokie stawki wszyscy tu spotkali. Z moich informacji wiem ze taka średnia to 3200 zł

0 / 0

Ja też nie wiem gdzie wy dostajecie 6 tysięcy, jak ja mam aż 2500 :)

0 / 0

No to nie wiem w jakiej firmie są te zarobki 6 tysięcy. Koleżanka pracuje na takim stanowisku i ma jakieś 3 tysiące.

0 / 0

Z tym to chyba akurat będą problemy, no ale rzeczywiście można nawet 6000 zdobyć

0 / 0

z tego co mi kolega opowiadał to bez problemu można zarobić tutaj nawet do 5800 zł

0 / 0

A jednak się zdarzają @weop bo są firmy które oferują jakoś ok 2 tys

0 / 0

No to prawda @dolcan. Może nie być górnej granicy odnośnie zarobków na stanowisku account executive. Ale myślę, że zarobki poniżej 3 tysięcy zdarzają się bardzo rzadko.

0 / 0

myślę , że górna granica dla najlepszych w branży nie istnieje

0 / 0

Z tego co mi wiadomo mniej niż 2400 to się raczej na tym stanowisku nie dostanie. Nie wiem natomiast jak to jest z najwyższą, bo raz słyszę, że 4 tys, raz, że 6.

0 / 0

to dziwne , że aż tak bardzo różnią się wynagrodzenia na tym stanowisku...

0 / 0

To przyznam wam szczerze, że macie chyba albo fuksa albo nie wiem. Mi w renomowanej firmie więcej jak 2400 nie dają.

0 / 0

Nie wiem jak inni, ale ja wykazując sporo doświadczenia i umiejętności zarabiam niecałe 7 klocków.

0 / 0

Ja mam 4500 złorych ale to też nie kokosy na tym staowisku, słyszałem że można o wiele wiecej

0 / 0

No ale niestety można zarabiać też zdecydowanie mniej, bo ja mam obecnie 3700 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...