Jakie wynagrodzenie ma PR Manager?

PR Manager zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

PR Manager - jego średnie zarobki to 3300 złotych

0 / 0

PR Manager - jegozarobki wahają się 2,5- 4 tysiące zł

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

PR Manager zarabia tak od 2,2 do mniej wiecej 4 tysiecy raczej

0 / 0

Średnio od 2000 zł do góry oczywiście, różnie to bywa

0 / 0

PR manager w niektórych firmach dostaje tylko 2300, a to jest dość mało jak na takie stanowisko.

0 / 0

Stanowisko managera więc raczej ponad 3000 netto będzie

0 / 0

Bo to raczej tak jest, że w większości 4 tys to jest maksimum @wangs.

0 / 0

W mojej firmie zarabiają takie osoby nie więcej niż 4000 złotych

0 / 0

PR Manager to dość fajna robota, ale powinni zarabiać więcej, niż te 4 tysiące jakie dostają.

0 / 0

bez awansu raczej ciężko otrzymać więcej jak 3,5 na dzień dobry. tak było w moim przypadku

0 / 0

wiem ze zarobki PR Manager wahaja sie od 2,5 do 4 tysiecy wiec calkiem sporo

0 / 0

Na start to raczej proponują 2400 około, potem 3-4 jest możliwe.

0 / 0

wraz ze stażem pracy można na tym stanowisku zarobić nawet do 4000-4500 zł miesięcznie :)

0 / 0

Tak szczerze, to mało kto może liczyć na więcej jak 3,500 na start. Może mając dodatkowe obowiązki coś więcej jest realne.

0 / 0

Jeżeli ktoś pracuje na umowę o pracę to przynajmniej może liczyć na stałe dochody, ja pracując na zleceniu dostawałem 1800 w dobrym miesiącu

0 / 0

spodziewałem się lepszej kasy, a tu rzeczywiście tak jak piszecie mozna dostać około 4 tys

0 / 0

Moja znajoma dostaje za tę stanowisko 3800 złotych

0 / 0

Wiem, że często zarabia się coś koło 3 tysięcy co wydaje się być rozsądną opcją.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...