Wynagrodzenie Kierownik Działu Marketingu

osoba na tym stanowisku w zaleznosci od firmyn ale moze wziac nawet 4500 zł

0 / 0

kierownik dzialu marketingu zarabia bardzo dobrze ma podstawe z ok 10 tys i premie

0 / 0

jak ma sie odpowiednie dosiwadczenie to mozna 5 tys dostac

0 / 0

podejrzewam ze spokojnie zarobisz od 2000tysiecy w gore zalezy tez od branży

0 / 0

Kierownik działu marketingu jest w stanie zarabiać nawet 5 tysięcy miesięcznie.

0 / 0

4000 złotych na tym stanowisku to raczej normalność

0 / 0

kierownicy, którzy starają się wspierać zespół spokojnie zarabiają od 3 do 6 tysięćy

0 / 0

kierownik działu marketingu w porządnej firmie zarobi co najmniej 5000 zł

0 / 0

to w zależności jaka firma dokładnie i czy typowo marketingowa, ale nawet koło 6000 zł ;)

0 / 0

i rzeczywiście z tego co mi wiadomo to kierownik działu marketingu dostaje nawet 6 tysi

0 / 0

zwykle kierownicy zarabiaja od dwoch do czterech tysiecy, ale ja spotkalem sie z wyzszymi stawkami.

0 / 0

Wszystko zależy od sklepu. Ja przed redukcją etatów otrzymywałem jakieś 3,5 tyś a wiem że to nie był max.

0 / 0

Warszawa, Kraków i Wrocław tutaj nawet i pod 6000 zł jest

0 / 0

Taki kierownik działu marketingu może mieć stawkę wynoszą 5 tysięcy złotych.

0 / 0

wiele firm daje tylko taki tytuł stanwosiku a płacą jako fizycznemu

0 / 0

jak to kierownik... mniej niż 4 tysiące nie weźmie

0 / 0

Średnio na takim stanowisku otrzymywałem niecałe 4000, ale oczywiście na przestrzeni 5 lat podnoszono mi pensję.

0 / 0

Ja na początku jak tylko dostałem tą posadę to miałem 3100 zł ale podobno na poczatek to było wyjątkowo dużo

0 / 0

Pewnie będąc niedoświadczonym kierownikiem można liczyć na dużo słabsze pieniądze. Chyba 2500 jest realne.

0 / 0

Jako kierownik działu marketingu trzeba liczyć się z maksymalnym wynagrodzeniem rzędu 5500 zł.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...