Ile zarabia Spedytor?

Mój wujek przez długi czas pracował na stanowsiku spedytora i szczerze mówiąc - zarobki wcale nie są adekwatne do specyfiki pracy. Z tego co mi wiadomo to zarabial około 3 tys zł na rękę.

0 / 0

Witam. Mam firmę transportową w warszawie i poszukuję spedytora międzynarodowego do prowadzenia moich aut po UE(praca na giełdach transportowych). Są to busy z windą. Oferuje stałą pracę i dobre zarobki. Zainteresowanych proszę o kontakt na: eutranspo@gmail.com

0 / 0

wszystko zależy od tego w jakiej firmie pracujecie i jakie macie doświadczenie. Ale faktycznie logistyka i transport, to branża gdzie chętnie się przyjmuje nowych pracowników. Ja jestem z Poznania i tutaj http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ wciąż szuka się osób do tego typu pracy.

0 / 0

Spedytor Międzynarodowy Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Numer referencyjny: SM/04/17 Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy: • Kompleksowa organizacja transportów drogowych na terenie UE • Organizacja przewozów pod kątem formalnym, nadzór nad dokumentacją spedycyjną • Stała analiza i optymalizacja kosztów • Monitorowanie i kontrolowanie realizacji zleceń transportowych • Dbałość o jakość i terminowość realizowanych zleceń • Współpraca z magazynem • Obsługa komputera w zakresie programów spedycyjnych • Utrzymywanie i rozwijanie relacji partnerskich ze strategicznymi klientami • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Od kandydatów oczekujemy: • Doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego lub Krajowego • Min. średniego wykształcenia, mile widziane wykształcenie kierunkowe • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • Ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań • Umiejętności organizacyjnych i analitycznych • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków • Komunikatywności, otwartości i umiejętności pracy w zespole Nasz Klient oferuje: • Stabilną pracę w firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu na rynku • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Dobre wynagrodzenie podstawowe + możliwość uzyskania premii • Dodatki pozapłacowe w postaci karty Multisport i dodatkowego ubezpieczenia • Możliwość awansu w strukturach firmy • Wsparcie i pomoc ze strony przełożonego • Możliwość wpływania na rozwój firmy • Stacjonarną pracę w przyjaznej atmosferze Proszę o przesyłanie CV na adres urszula.hryciuk@grupaprogres.pl w tytule koniecznie wpisując nazwę stanowiska.

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Jak jest się dobrym to spokojnie ponad 5 jest jak nie to około dwójki można zarabiać

0 / 0

Ta kasa jest w miarę spoko, mowa tutaj o prawie 5000 złotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Spedytor jest w stanie zarobić dobre pieniądze, tak z 5 tysięcy wpadnie.

0 / 0

Spedytor to całkiem dobrze płatna praca - wynagrodzenie nawet do 5 tysiecy

0 / 0

nie jest to praca gdzie można się nie wiadomo jak rozwinąć, ale zarobki do 2-3 tysięcy są pewnym standardem.

0 / 0

Z większym doświadczeniem dostaniesz nawet 4000 złotych

0 / 0

Ja jako spedytor drogowy zarabiam 3000, ale mam malo doświadczenia.

0 / 0

Krajowy ma 2000 złotych netto na start, ale są podwyżki

0 / 0

Spedytor mający własną bazę na start na bank dostanie ponad 3 tysiące

0 / 0

na 2500 zł można liczyć już na początku kariery

0 / 0

spedytorzy zarabiają tak mniej więcej w przedziale od 2300 zł do nawet 5500 zł na miesiąc

0 / 0

spedytor to koło 3000 zł może zarobić z tego co wiem

0 / 0

Taka minimalna stawka dla spedytora wynosi około 2 tysięcy złotych, ale więcej można osiągnąć.

0 / 0

Spedycja od zawsze była opłacalna, dla nowych pracowników zaczyna się powyżej 2400 złotych, ogólnie warto się zainteresować

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...