Jakie wynagrodzenie ma Sortownik?

Sortownik zarabia powyżej 3000 złotych miesięcznie netto

0 / 0

sortownik teraz jest w stanie zarobić ok 2700 netto

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

praca jest mocno obciążająca a nie można zarobić za dużo

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

No te 3 tysiące to za dużo, skoro w większości firm sortownik dostanie z 2500 maksymalnie.

0 / 0

2500 złotych jak najbardziej jest możliwe na tym stanowisku.

0 / 0

myślę że 3000 to przesada, ja słyszałem o zarobkach 2000-2500 zł

0 / 0

Ja tam nie uważam, że tu można dobre pieniądze wyciągnąć i nie wiem skąd niektórzy z was mają 3200, bo ja to zarabiam 2500.

0 / 0

Ja zarabiam 3200, ale prace mam bardzo blisko domu, więc jest ok.

0 / 0

Ogólnie bywa różnie, wiem, że najmniej to chyba 2500 zł netto, ogólnie nie jest to jakoś super płatny zawód, ale też narzekać nie można

0 / 0

na dobrą sprawę to nie zaproponowali nigdy mi więcej niż 2,5 tysiąca

0 / 0

Może mieliście niewystarczające umiejętności, bo ja za mniej niż 3000 pracy bym nie podejmował.

0 / 0

Ja pracowałem na takim stanowisku i nic więcej ponad najniższą krajową nie chcieli dać.

0 / 0

Nie wiem co prawda, czy ktoś w Polsce z takimi pieniędzmi się spotkał, może za granicą to norma.

0 / 0

aż tyle, to nie wiem, ale na pewno około 3500 zł można spokojnie

0 / 0

Przyznam szczerze, że maksymalnie na stanowisku sortera można dostać 5000 wiec jest o co powalczyć.

0 / 0

To zależy gdzie, bo w kilku firmach już na tym stanowisku pracowałem i miałem tak między 2500 a 3600 więc różnie

0 / 0

Szukamy wiedzy na temat jakie wynagrodzenie ma Sortownik.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...