Wynagrodzenie Przewoźnik

Przewożnik zarabia kasę na poziomie 3000 złotych netto

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

podjerzewam, że najniższa krajowa ale penwie jakes diety do pewnego kilometra tez placone

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

No nie wiem czy można robić nadgodziny na takim stanowisku @żuli. Ale zarobki od 2 do 5 tysięcy.

0 / 0

jeżeli robisz masę nadgodzzin to może i jest to wtedy możliwe

0 / 0

oj zdarza się mniej niż "3 tysie", ja zaczynałem w mniejszym mieście od niewiele ponad 2000 zł

0 / 0

Ja wykonując przewozy busem zazwyczaj zarabiam 4 tysiące w miesiącu już na czysto.

0 / 0

no to podałeś chyba maksymalną kwotę. Mniej niż 3 tysie jednak nie ma

0 / 0

calkiem sporo mozna zarobic jako przewoźnik nawt 5 tysiecy tylko zalezy tez gdzie

0 / 0

Przewożnik zarabia różnie, bo jako właściciel takie firmy to pewnie z 5000złotych zarobi, ale chyba nie więcej, spokojna branża

0 / 0

Co prawda Ci nieco mniej doświadczeni muszą liczyć się z zarobkiem około 2000 a często jest to poniżej granicy opłacalności.

0 / 0

Pracując jako przewoźnik można zarabiać maksymalnie 5000 co nie jest takie złe.

0 / 0

Pracując jako przewoźnik można zarabiać maksymalnie 5000 co nie jest takie złe.

0 / 0

Przewoźnicy może jeszce muszą mieć swoich klientów, bo za przeciętne zarobki to słabo wyżyć.

0 / 0

Osiągalna kwota to około 4500 ale wiadomo że to różnie bywa, często raczej lekko ponad 2000 się zarabia

0 / 0

Jako przewoźnik to można zarobić jakoś 3000-4000 złotych.

0 / 0

Zarobki Przewoźnik, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...