Wynagrodzenie na stanowisku Listonosz

Listonosz na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

nie wiem czy ponad 2 tysiace zarobi, zlezy moze w jakiej firmie, ale laca im nie wiele z tego co wiem

0 / 0

mysle, ze 2000tysiace no moze cos ponad miec plus jakies wczasy pod grusza i inne

0 / 0

Listonosz zarobi od 1800zł netto miesięcznie w górę

0 / 0

Często bywa że zarobki netto to zaledwie 1500 złotych

0 / 0

niestety pracując jako listonosz pracuje się na zlecenie i zwykle do 1500 zł netto :(

0 / 0

no więcej gdzie indziej jako listonosz nie zarobisz

0 / 0

Obecnie zarabiam jakieś 2300, także chyba najlepiej.

0 / 0

z tego co wiem to dostają kasę od dostarczonego listu.

0 / 0

Listonosze zawsze mieli ciężką pracę, ale na pewno nie zarabiają więcej niż 2200 zł.

0 / 0

no tak, ale tacy listonosze zostali juz tylko chyba na małych wsiach

0 / 0

no zgadza się. Zazwyczaj około 2 tysięcy wyciągają

0 / 0

no to wszystko zalezy od tego jak szybko te paczki roznosi bo ma przeciezod nich procent

0 / 0

W prywatnych firmach Listonosz może spokojnie 2000 zarobić.

0 / 0

Pracując jako listonosz za mniej niż1500 bym pracy nie podjął.

0 / 0

Pracując jako listonosz za mniej niż1500 bym pracy nie podjął.

0 / 0

Cóż, w zależności od tego gdzie się trafi to nie wykluczone że za najniższą krajową też można podjąć tą pracę.

0 / 0

Cóż, w zależności od tego gdzie się trafi to nie wykluczone że za najniższą krajową też można podjąć tą pracę.

0 / 0

To już chyba zawód na wymarciu że tak powiem, ale kolega mi się chwalił że 2 000 złotych wyciąga

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Listonosz, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...