Ile zarabia Kurier?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Kurierzy zarabiauja naprawede nieźle - mniej wiecej 3800 zł

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Mi się wydaje, że kasa jest tutaj na poziomie przynajmniej 4000

0 / 0

kurierzy mają tak nawet do 3000 zł miesięcznie czasem nawet

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Spokojnie zarobi się 2500, aby zarobić więcej to trzeba pracować ponad 8h dziennie.

0 / 0

Kurierzy nie mają z tego dobrych pieniędzy raczej, bo średnio z 2,5 tys.

0 / 0

Wiele zależy też od firmy, nie tylko ilości przesyłek, ale z tego co mi wiadomo to najniżej jakieś 2 tysiące.

0 / 0

No jakoś nie za bardzo sobie to 4000 widzę, bardziej chyba 2 000

0 / 0

Zalezy od ilości przesyłek, premii i kar, ale można 4000 zarobić w dobrym okresie.

0 / 0

Kurierzy zarabiają nawet 3700 zł miesięcznie jak się zaangażują

0 / 0

Kurier mysle, że zarobi 2000 tysiace podstay plus jakies premie może ok 3000 tysiecy mu wyjdzie, zalezy jeszcze jaka firma

0 / 0

Ja z własnym samochodem zarabiam około 2500-5000 zalezy od ilości przesyłek.

0 / 0

kurier zazwyczaj zarabia ponad 2500 zł, ale słyszałem o takich którzy i ponad trójkę wyciągają

0 / 0

tak do 3600 zł na miesiąc to chyba maksymalnie, ale to naprawdę dobra pensja :)

0 / 0

Duże znaczenie ma prowadzenie własnej działalności, ale czy to jakoś lepiej wychodzi finansowo, tego nie potwierdzę.

0 / 0

Według mnie niestety zdarzają się przypadki gdzie delikwent zarabia zdecydowanie mniej niż 1500.

0 / 0

Jeżeli kurier zarabia 3600 to tylko na dizałalności. Odejmijcie sobie koszty i wam pozostanie pewnie z 1400

0 / 0

Zależy jako kurier dla jakiej firmy się pracuje, ale przeciętnie to około 2 tysięcy jest

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...