Jakie wynagrodzenie ma Kierowca Autobusu?

Zapotrzebowanie na kierowców, nie tylko komunikacji miejskiej jest spore od lat. Kierowcy zawsze będą potrzebni, tak jak tu http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ piszą, ale moim zdaniem zarobki rzędu 3 tysięcy, to wcale nie tak dużo – w końcu odpowiedzialność jest spora, trzeba pracować w święta, weekendy itd.

0 / 0

Zapotrzebowanie na kierowców, nie tylko komunikacji miejskiej jest spore od lat. Kierowcy zawsze będą potrzebni, tak jak tu pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ piszą, ale moim zdaniem zarobki rzędu 3 tysięcy, to wcale nie tak dużo – w końcu odpowiedzialność jest spora, trzeba pracować w święta, weekendy itd.

0 / 0

Ja ze swojego doświadczenia polecam wynajem busów warszawa http://mtbus.pl bardzo dobra firma

0 / 0

Kierowca Autobusu to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca

0 / 0

Kierowca Autobusu - zarabia blizej 3000 zzłotych na reke

0 / 0

tu zrobki beda w granicy 3 300 złotych na reke, z premia wiecej

0 / 0

słyszałam że można liczyc na jakieś 5000 zł ale to w prywatnych firmach

0 / 0

kierowca autobusu to moze ze 3000tysiace ma nie wiem czy wiecej maja ,moze ci dosiadczeni

0 / 0

miejskiego to nawet i 2,2 tyś. podmiejskiego mniej

0 / 0

Orientacyjnie 3500 zlotych, czasem więcej, czasem mniej.

0 / 0

jeśli są nawet też kursy zagraniczne to zarobki nawet do 9100 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

W zależności od miasta, zarobki wahają się od 2500 do 3000 netto

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

wyadaje mi sie, ze teraz kierowcy autobusow tak zle nie maja, zalezy czy to panstwowka czy prywaciarz ale ok 3000 tys jest.

0 / 0

Też słyszałem, że właśnie ciężko o więcej niż 3000 złotych.

0 / 0

zgadza się. Dzięki temu nie ma niepotrzebnych waśni w branży

0 / 0

z tego co mi wiadomo to stawki plasują się tak do 3500 zł miesięcznie w całej polsce

0 / 0

Kierowcy autobusu raczej nie mogą liczyć na jakieś astronomiczne zarobki. W Warszawie niestety maks to 2200 zł...

0 / 0

Kierowcy autobusu raczej nie mogą liczyć na jakieś astronomiczne zarobki. W Warszawie niestety maks to 2200 zł...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Te błędy na rozmowie kwalifikacyjnej uniemożliwią Ci zdobycie pracy
tydzień temu
Rozmowa kwalifikacyjna bywa ostatnim etapem rekrutacji. Trafiają do niego kandydaci, których aplikacja wywarła na rekruterach najlepsze wrażenie. Odpowiednie...
Nauczyciele wrócą do szkolnych ławek
tydzień temu
Tablet zamiast książki, interaktywna tablica oraz podstawy tworzenia programów komputerowych. To tylko część zmian wprowadzanych do szkół. Od początku...
Emerytury wzrosną o 30 złotych. Największa podwyżka od 5 lat
2 tygodnie temu
Waloryzacja rent i emerytur wyniesie w 2018 roku 2,98%. Oznacza to, że świadczenie seniorów otrzymujących minimalną emeryturę będzie większe o prawie 30...