Jakie wynagrodzenie ma Kierowca Autobusu?

Zapotrzebowanie na kierowców, nie tylko komunikacji miejskiej jest spore od lat. Kierowcy zawsze będą potrzebni, tak jak tu http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ piszą, ale moim zdaniem zarobki rzędu 3 tysięcy, to wcale nie tak dużo – w końcu odpowiedzialność jest spora, trzeba pracować w święta, weekendy itd.

0 / 0

Zapotrzebowanie na kierowców, nie tylko komunikacji miejskiej jest spore od lat. Kierowcy zawsze będą potrzebni, tak jak tu pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ piszą, ale moim zdaniem zarobki rzędu 3 tysięcy, to wcale nie tak dużo – w końcu odpowiedzialność jest spora, trzeba pracować w święta, weekendy itd.

0 / 0

Ja ze swojego doświadczenia polecam wynajem busów warszawa http://mtbus.pl bardzo dobra firma

0 / 0

Kierowca Autobusu to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca

0 / 0

Kierowca Autobusu - zarabia blizej 3000 zzłotych na reke

0 / 0

tu zrobki beda w granicy 3 300 złotych na reke, z premia wiecej

0 / 0

słyszałam że można liczyc na jakieś 5000 zł ale to w prywatnych firmach

0 / 0

kierowca autobusu to moze ze 3000tysiace ma nie wiem czy wiecej maja ,moze ci dosiadczeni

0 / 0

miejskiego to nawet i 2,2 tyś. podmiejskiego mniej

0 / 0

Orientacyjnie 3500 zlotych, czasem więcej, czasem mniej.

0 / 0

jeśli są nawet też kursy zagraniczne to zarobki nawet do 9100 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

W zależności od miasta, zarobki wahają się od 2500 do 3000 netto

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

wyadaje mi sie, ze teraz kierowcy autobusow tak zle nie maja, zalezy czy to panstwowka czy prywaciarz ale ok 3000 tys jest.

0 / 0

Też słyszałem, że właśnie ciężko o więcej niż 3000 złotych.

0 / 0

zgadza się. Dzięki temu nie ma niepotrzebnych waśni w branży

0 / 0

z tego co mi wiadomo to stawki plasują się tak do 3500 zł miesięcznie w całej polsce

0 / 0

Kierowcy autobusu raczej nie mogą liczyć na jakieś astronomiczne zarobki. W Warszawie niestety maks to 2200 zł...

0 / 0

Kierowcy autobusu raczej nie mogą liczyć na jakieś astronomiczne zarobki. W Warszawie niestety maks to 2200 zł...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...