Zarobki Doręczyciel

Doręczzyciel zarobio nawet około 2200 zł netto.chybaa nieźle?

0 / 0

praca jest ciężka, ale do 3 tyś się zarobi nie więcej.

0 / 0

No zależy w jakiej firmie @ada bo ja słyszałem, że niestety mnie około 2 tysięcy tylko

0 / 0

Doręczyciele zarabiają powyżej 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

2 tysiące to i tak już praktycznie maks jego możliwości

0 / 0

doręczyciel nie zarabia zbyt wiele 1,5 -2 000 złotych miesiecznie

0 / 0

Ja zarabiam obecnie 2500, ale mam umowe o prace i bogaty pakiet socjalny.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Ja obecnie zarabiam 2700 złotych, ale nie zdradzę, gdzie, bo jednak zastępują nas nowymi czesto.

0 / 0

Doręczyciel zarabia tak na oko od 1500 do lekko ponad 2000

0 / 0

Ja jako doreczyciel inpostu mam prawie 3 tysiące w dobrym miesiącu.

0 / 0

Doręczyciel zarabia przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Moj kolega pracuje w jednej z firm zajmujacej sie dostarczaniem paczek,przesylek kurierskich, ma umowe o pracę i ponad 2500 na rekę

0 / 0

ale zalezy jaki, ja wiem, ze do 2500 zł średnio się zarabia

0 / 0

Doręczyciel zarabia od 1800 złotych do 2500, nie słyszałem nigdy, aby zarabiał coś więcej, chyba że mega prywatnie

0 / 0

Pewnie, że zarobki nie są porywające, ale pewnie te 2 tysiące złotych na spokojnie można wyciągnąć.

0 / 0

Minimum 1550 jakby kogoś interesowała taka praca - niezbyt zachęcająca.

0 / 0

Nie ma co oszukiwać, że będąc listonoszem czy doręczycielem kokosów się nie zarobi.

0 / 0

Jeśli ktoś zatrudniony jest w pracy na akord tak jak ja obecnie to dwa tysiące wyciągnie ale nie wiecej raczej

0 / 0

Ciężko ogólnie jest wyrobić na tym stanowisku więcej niż 2000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...