Jakie wynagrodzenie ma Pracownik Działu Księgowości?

procaownik dzialu ksiegowosci rowniez moze zarobic okolo 4 tysiecy albo i wiecej

0 / 0

Pracownik Działu Księgowości zarabia powyżej 3000 złotych

0 / 0

pracownik dizlau ksiegowosci zalezy jescze z jakim stazem am penwie z 3 tysiace

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

No i masz rację @esi ale na początek to jest jakoś około 2 tysiaków.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

plasują się zarobki tak mniej więcej od 2000 do 3400 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

2500-3000 to takie typowe widełki, jesli ma się już te 2 lata doświadczenia.

0 / 0

no ale też czasem i wiecej, bo to jednak jest dobra branża

0 / 0

no pracownicy księgowości to tak zazwyczaj mają maksymalnie do 3200 zł miesięcznie

0 / 0

Na samym początku można niestety koło 2000 wyciagnąć

0 / 0

Pracownik działu księgowości zarabia od 2000-3000 plus jak się jest w sektorze prywatnym, to można się na dodatkowych zleceniach wybić

0 / 0

@admin wiesz co no ja widzialem ze mozna na takim stanowisku zarobic 2 tysiace lub tez nawet ponad 3

0 / 0

W korpo w mordorze obecnie zarabiam 2800 i czuję się szalenie niedoceniany w temacie.

0 / 0

Nie mając pewności zawsze można spojrzeć na ofertę i poszukać czgoś dla siebie http://www.gowork.pl/praca/księgowa;st

0 / 0

Księgowość zwykle jest tym działem, który powinien być na początku redukowany, pracownicy zwykle zarabiają sporo ponad 2000

0 / 0

Lekką ręką około 2450 a gdyby się sprężyć to i ponad 3500

0 / 0

W księgowości jest duży rozrzut w zależności od stanowiska ale tutaj akurat jako koło 3000

0 / 0

No tak tak, nawet do 3500 zł to tak jeszcze normalnie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...