Wynagrodzenie Młodszy Księgowy

Młodszy Księgowy zarobi powyżej 3000 złotych w ciągu miesiąca

0 / 0

Młodszy Księgowy na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

mysle, ze spokojnie 3 tysiace zarobic moze tak na poczatku a pozniej ma o wiele wiecej

0 / 0

mlodszy ksiegowy ma srednie zarobki jakos tak niecale 3 tysaice

0 / 0

mysle ze spokojnie na wstep dostniesz jakies ok 3000tysiecy złotych

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Młodszy księgowy nie ma dużych zarobków, chociaż dla niektórych 2700 miesięcznie może być sporo.

0 / 0

tak naprawdę to wszystko zależy od firmy. Słyszałęm, że są i takie gdzie 1700 co miesiąc się nie dostaje.

0 / 0

Pewnie, że fajna jest posada na młodszego księgowego, zwłaszcza, że średnio zarabia się ok. 2500zł

0 / 0

Ja teraz zacząłem i wypełniam PITy niczym w kebabie, to mam 2400.

0 / 0

Zwykle dostaje sie jakos 2200-2800 na start, zalezy od wielkości firmy. Pozdrawiam.

0 / 0

Myślę, że to też ma znaczenie od firmy w której się pracuje, ale tak zazwyczaj są to okolice 2700 netto.

0 / 0

Tak, ja to potwierdzam, bo ja dostaje na czysto 2300 zł

0 / 0

Z informacji które posiadam, z własnego doświadczenia wiem że absolutne minimum jakie można dostać w tej pracy to 2220.

0 / 0

Słyszałem że na początek dostaje się 2 500 złotych

0 / 0

Mniej więcej to jak kolega napisał 2500 ale można też i 3000 wyciagnać

0 / 0

Młodszy księgowy to tak miesięcznie ma około 2500 złotych więc już rozsądne pieniądze

0 / 0

Zarobki Młodszy Księgowy, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...