Prawnik

Witam bardzo dobry adwokat radom http://www.adwokat-radom.com.pl mi bardzo pomógł jak miałem wypadek

0 / 0

Ostatnio musiałam skorzystać z pomocy prawnika (sprawy spadkowe) i długo myślałam nad wyborem prawnika, bo sytuacja była nieciekawa. Polecono mi Mecenas Magdalena Chróścielewska. Okazuje się, że dokonałam najlepszego wyboru, p. Magda nie boi się trudnych wyzwań, odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Najbardziej jednak ujmuje indywidualnym podejściem. Warto korzystać z usług jej kancelarii.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...