Jakie wynagrodzenie ma Audytor Wewnętrzny?

Pytanie do wszystkich powyżej - rozumiem, że podane zarobki zgodnie z polskimi zwyczajami podane są brutto?

0 / 0

Audytor Wewnętrzny zarabia i powyżej 7 tysięcy na miesiąc

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

z tego co wiem to tak od 4200 do nawet 8800 zł miesięcznie można zarobić

0 / 0

9 tysięcy to sporo. Ja wiem, że zarobki się zaczynają tak około 4 tysięcy.

0 / 0

U nas w firmie był ostatnio koleś od audytu wewnętrznego i mówił mi, że jego zarobki to niekiedy nawet 9 tysięcy.

0 / 0

podobno na tym stanowisku to na spokojnie można zarobić tak nawet do 8000 zł miesięcznie

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Na stanowisku audytora wewnętrznego można zarobić nawet do 9000 zł

0 / 0

Do 10000 tysiecy spokojnie ma, nie musi przeciez pracowac w jednej firmie oprocz autytow moze zajmowac sie np,szkoleniami.

0 / 0

audytorzy zwykle od firmy zarabiają od 20-50 tysięcy. Średnio audyt trwa 2 tygodnie.

0 / 0

tak jak wspomniał @komad to slyszalem ze mniej wiecej jak audytor wenetrzy mozna rozpoczac od 4000 zl, wiec calkiem niezle ;)

0 / 0

Ja zaczynałem od 4000, a w tej chwili zarabiam już 6000 złotych.

0 / 0

No własnie, żeby zarobić sporą kasę jako audytor to trzeba mieć spore doświadczenie, a nabywanie go trochę trwa. ja na poczatku drogii mam 4500 zł

0 / 0

Są i tacy, którzy zarabiają grubo ponad 8000, ale to już chyba rzadkość a przy okazji trzeba być naprawdę dobrym w tym co się robi.

0 / 0

Stanowisko znienawidzone przez audyt wewnętzrny, ale jakże potrzebne w sytuacjach codziennych. Zarobki od 4000 - ja bym się decydował.

0 / 0

8 można ale częściej to kasa w granicach 5000 złotych

0 / 0

Ważne, że można zarobić naprawdę duże pieniądze, nawet 8 tysięcy.

0 / 0

Pomimo faktu, że nie jest to zbyt lubiana osoba w firmach takie osoby zarabiają od 4 do prawie 9 tysięcy, co rekompensuje w jakiś sposób brak poparcia.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.