Wynagrodzenie Audytor

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

podejrzewam, ze na tym stanwosiku audytor zarobi coś od 4 tysiecy w górę.

0 / 0

audytor tez calkiem neizle zarbaia bo mysle, ze ponad 5 tysiecy dostanie jak w wielu firmach jest zatrudniony

0 / 0

audytor może zarobić nawet 2900 zł na rękę .. :))

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

podobno nawet do 2900 zł co miesiąc można dostać od pracodawcy

0 / 0

Audytor przeważnie zarabia 3500-4000 maksymalnie, zazwyczaj mniej, zalezy od doświadczenia.

0 / 0

można zarobić miesięcznie o 3 tysięcy w górę, jak samodzielny to i kilta tysięcy

0 / 0

jako audytor to nie wiecej niz 4 tys sie uda zarobić jednak

0 / 0

aUDYTOR Z PEWNOSCIA OKOŁO 7 TYSIECY SPOKOJNIE ZAROBI, TYM BARDZIEJ ZE MA PŁACONA STAWKE ZA GODZINE LUB PELNE WYNAGRODZENIE W ROZNYCH FIRMACH

0 / 0

3000 złotych to spora kwota, nie wiem czy tyle da się uciułać.

0 / 0

jako audytor spokojnie można zaorbić o 3000 zł średnio

0 / 0

mysle ze sa to sensowne zarobki ok 3000 tyś, chyba ze do tego dochodza jakies inne bonusy również

0 / 0

no wiadomo nie sa to jakies porazajace kwoty bo maksymalnie mozna zarobic 2700 zl

0 / 0

Niestety audytorzy kokosów nie zarabiają i raczej ze świecą szukać kogoś kto zarabia więcej niż 2000

0 / 0

Ja mam 2300 i uważam że to całkiem ok, bo znam i takich co mają 1500

0 / 0

Praca nie jest dobrze płatna, niestety tak 2000 średnio wychodzi.

0 / 0

Wszyscy się audytorów boją chociaż nie każdy wie jak słabo zarabiają.

0 / 0

audytor nie przekroczy wg. mojej wiedzy 2,5 tysiąca

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
15 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...