Zarobki Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości Zarabia powyżej 3000zło

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Od księgowości zarabia się minimum 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

Nie jest to wcale złe stanowisko, chociaż zarobki trochę ponad 2 tysiące wynoszą.

0 / 0

jeżeli bez doświadczenia to około 1850 zł. Później mocno rośnie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Nie no asystenci nie zarabiają 3 tysięcy. Bardziej coś w okolicach 2-2,5 tys.

0 / 0

Właśnie myślę, że zazwyczaj jest to coś koło 3000 złotych

0 / 0

może nie kompetencje, ale nikt nie chce wyjść ponad pewien schemat

0 / 0

asystenci w mojej firmie zarabiają koło 1,8 tyś. Na więcej niestety kompetencje nie pozwalają

0 / 0

na stanowisku asystent działu księgowego, można zarobić miesięcznie ze 3 tysiące

0 / 0

asystent na początek to około 1800. Oczywiście dużo zależy w jakiej firmie

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Asystenci zwykle dopiero uczą się zawodu ale zarabiają średnie pieniądze bo nawet 2000 nie ma

0 / 0

Pamiętajmy, ze to stanowisko asystenta, to najniższy szczebel, więc 1800-2000 to i tak dobrze.

0 / 0

no można rzeczywiście. Ale czy to tak wiele te 2 tysiące?

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

jako asystent to spokojnie można zarobić ponad te 2 tysiące.

0 / 0

Asystenci działu księgowości nie zarabiają dużych pieniędzy, ale wiele się mogą nauczyć na takim stanowisku to akurat pewne. Zarobki to jakoś około 2 tysięcy, niekiedy więcej, ale to zależy do firmy.

0 / 0

Asystenci czasami znajdywani są przez programy stażowe, a wtedy to można i 1200 dać i studenciak będzie zawdowolony

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...