Ile zarabia Radca Prawny?

Radca Prawny zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotychnetto

0 / 0

moze na poczatku nie ma wiele zalezy od klientow i kancelarii a pozniej to mysle ze okolo 10 tysiecy jak sie wdrozy

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

myslę, że kwoty o ktorych mowicie do 20000tysiecy sa relane.

0 / 0

tylko nie zdziwcie się jak na początku będziecie ciułać grosze

0 / 0

Radca prawny zarabia ponad 10000 złotych miesięcznie z tego co wiem

0 / 0

Nie bez powodu mówicie tu o dużych kwotach, bo taka osoba zarabia spokojnie te 20 tysięcy.

0 / 0

mając własną dzialalność gospodarczą trzeba opłacać mnóstwo opłat. Ale doradcy na czysto mimo wszystko mają jakieś 10-20 tyś

0 / 0

tutaj to zarobki mogą nawet dochodzić czasem do 20-23 tys. zł miesięcznie w dobrym miesiącu

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Trochę przesadzacie, nie słyszałem, żeby ktoś zarabiał więcej niż 20000

0 / 0

to wszystko zalezy od tego gdzie pracuje- w jakiej firmie ale mozna zarobi i ponad 30 tys

0 / 0

to chyba już gdy naprawdę jesteś jednym z lepszych w kraju

0 / 0

Wszystko zalezy od okresu i ilości pracy, ale maksymalne zarobki dla radcy mogą wynieść nawet 40tys. zł.

0 / 0

stawki radców prawnych mają się różnie, ale można zarobić na spokojnie nawet tak do 12 tys. zł miesięcznie

0 / 0

ale do tego wszystkiego należy mieć już naprawdę uznane nazwisko aby zarobić

0 / 0

To zawód typu raczej "ile zrobisz tyle zarobisz", jak mi się nie chciało to miałem ze 3000 zł na rękę ale jak mam gorący okres to ponad 10 tys lekko

0 / 0

NIektórzy miesięcznie są w stanie wyciągnąć nawet i 50 tysięcy zł.

0 / 0

Kofing - 2015-04-25 15:54:02Te 8000 nie jest oczywiście dolną granicą spokojnie można zarabiać nawet 15-20 tysięcy złotych. radców prawnych namnożyło się obecnie bez liku ponoć już jest 50 000 radców prawnych - dane Krajowej Rady Radców Prawnych, choć jeszcze kilka lat temu było ich 12 000 obecnie na aplikacjach radcowskich jest ok. 6 000 aplikantów coraz więcej radców prawnych rejestruje się jako bezrobotni w Urzędach Pracy, dziś średnie zarobki radców prawnych, rzadko przekraczają 3000 zł miesięcznie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...