Wynagrodzenie Notariusz

Notariusz na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

maksymalnie mowicie ze 3 tysiace? tak mało/ mojego koleg ojciec okolo 13 tysiecy ma

0 / 0

nie jest prosta ta praca a i zarobki słabe - max 3 tyś

0 / 0

jak komuś już uda się wejść w tą śmietankę to jest dużo prościej.

0 / 0

zarobki notariusza są zróżnicowane. Ale standardowo za komplet dokumentów bierze 1500 zł

0 / 0

zarobki notariusza zaczynają się od 3 000zł, zaś górna granice trudno określić

0 / 0

jeżeli jest to uznany notariusz, cieszący się dobrą renomą i umiarkowanymi opłatami to 15000 zł nie powinno być problemem

0 / 0

Notarusze mają roboty dużo, ale zarobki nie powalają wcale, bo są jakoś w okolicy 2 tysięcy.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

notariusz średnio zarabia tak koło 3100 zł miesięcznie, na pewno nie mniej, niż 2000 zł

0 / 0

ja nawet bym powiedział, że na spokojnie można nawet do 3100 zł miesięcznie zarobić

0 / 0

wiem ze mozna na takim stanowisku maksymalnie zarobic do 3 tysiecy

0 / 0

wydaje mi się, ze u nich można zarobić minimlnie do 2 tys.

0 / 0

pracuję jako asystentka Notariusza w Kolbuszowej. Tu notariusz średnio zarabia 40 000 zł miesięcznie, średnia pensja pracowników w kancelarii u mnie, to 6 000 zł

0 / 0

ja wiem ze maksymalnie to mozna zarobic jakos niewiele ponad 3 tysiace

0 / 0

Wszystko zależy od tego jak dużo ma roboty. Jeśli aktów notarialnych jest sporo, to zarobić może ogromne pieniądze. Jednak średnio jest to pewnie z 10 tys miesięcznie.

0 / 0

zależy w jakim miejscu, ale podobno minimalnie stawka wynosi około 2000 zł na rękę, więc całkiem ok

0 / 0

Rzeczywiście można tyle wyciągnąć a to pieniądze są nie wyobrażalne.

0 / 0

pracuję w kancelarii notarialnej, średnio 3 akty notarialne dziennie (ok. 6000 - 7000 zł łącznie taksy) + ok. 10 innych (poświadczenia, testamenty itp.) na podstawie repertorium i kosztów, obliczam że u mnie w kancelarii notarialnej zarobki notariusza wynoszą ok. 3000 zł dziennie, czyli ok. 60 000 zł miesięcznie

0 / 0

Myślę, że jest to jednak trochę więcej 4000 do 5000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...