Zarobki na stanowisku Doradca Prawny

Doradca Prawny - jego średnie zarobki to 13 000 złotych

0 / 0

tutaj to podejrzewam, ze calkiem dobra kasa, bo jako dordca kazdy sie radzi kompetentnej osoby wiec okolo 10tys.

0 / 0

Dordca PRwny zarabia przynajmniej powyżej 3000 złotych

0 / 0

mysle, ze bardzo duzo pozniej mozna zarobic jak sie zodbedzie dosiwadczenie moze z 50tys

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

mysle ze takie srednie zarobki to wynosza jakos ok 5 tysiecy ale to zaelzy gdzie

0 / 0

Ja tam sądze, że przynajmniej 2000 to bankowo jest tutaj za to

0 / 0

Myślę, że jak człowiek się ceni to nawet i 15 000 złotych dostanie

0 / 0

Doradca Prawny zarabia powyżej 2000 złotych na miesiąc

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

to dobrze płatny zawód i 5000 zł to nie będzie za dużo.

0 / 0

no myślę, że tutaj to nawet 5000 zł miesięcznie się zarabia

0 / 0

doradcy zwykle w zależności od obrotności mogą zarobić nawet do 4 tysięcy miesięcznie

0 / 0

pensje doradców są rożnie rozliczne. Czasami od zlecenia czasami na miesiąc. Zwykle jest to ok 15 tyś

0 / 0

wszystko zależy oczywiście od czasu jaki poświęca pracy i ilości klientów

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

tak naprawdę jeden mały błąd czy lenistwo mogą sprawić że nikt nie będzie w stanie im pomóc. JEdnak zwykle te 2,5 dostaje się do ręki bez porboblemu

0 / 0

Bardzo dobre pieniądze są na tym stanowisku. Spokojnie można wyciągnąć 10 tysięcy i takie sumy nikogo nie dziwią.

0 / 0

doradca prawny wiem, ze moze zarobić do 3000 zł ale to srednia

0 / 0

No taki doradca prawny zarabia dobre pieniądze, bo mniej niż 4500 to nie dostaje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...