Wynagrodzenie na stanowisku Doradca Ds. Inwestycji

myslę, ze na poczatku dostaniesz jakies 3 tysiace a pozniej jak zdobedziesz wieksze dosiwadczenie to masz wiecej

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

zarobki naprawde dobre - około 5000-6000 zotych .

0 / 0

Doradca Inwestycji zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

wdrozeniowiec to juz taki specjaista wiec mysle ze 4 ma podstawy plus jakies premie

0 / 0

Doradca DS. Inwestycji to są dobre pieniądze powyżej 4000

0 / 0

zalezy jakich inwestycji i zalezy od tego czy jestes dobry w tym ci robisz

0 / 0

im większe doświadczenie tym kasa lepsza. Nawet do 6-7 tysi

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

wszystko zależy od branży w jakiej akurat się znajdujemy

0 / 0

wszystko zależy od klientów, ale prezentując się dobrze myślę że jakieś 5,5 tyś jest w zasięgu każdego.

0 / 0

podobno doradcy ds. inwestycji zarabiają minimalnie tak koło 3000 zł każdego miesiąca

0 / 0

specjaliści w większej firmie w mazowieckim mogą zarobić nawet do 8 tysięcy złotych

0 / 0

Patrząc na ogólne trendy to raczej mało osób zarabia powyżej 4,5 tysiąca na dzień dobry.

0 / 0

Pracuje w dużej firmie i moje zarobki wynoszą od 7000 do 7500 z nagrodami.

0 / 0

Ja z dwuletnim doświadczeniem mam 3300 ale licze na jakąś podwyżkę w najbliższym czasie

0 / 0

2000 to może bez doświadczenia, normalnie to tak właśnie 4000 - 5000 złotych.

0 / 0

No ale nie powinno się godzić na tyle. 4000 to tak w sam raz.

0 / 0

Myślę, że to w głównej mierze zależy od tego na kogo trafisz. NIektórzy i z 2 tysięcy muszą wyżyć.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...