Ile zarabia Doradca Ds. Odszkodowań?

chyba bardzo sporo, tacy doradcy sa bardzo dobrze oplacalni przez firmy wiec moze ponad 10 tysiecy

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Doradca Odszkodowań zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

taki doradzca pewnie zle nie ma pojerzewam, ze cos ok 7tysiecy ma dobre warunki takiej pracy,

0 / 0

na pcozatek moze dostaniesz najnizsza krajowa ale premie mozesz meic wiekszamiki

0 / 0

Doradca ds. odszkodowań w dużej części ma pieniędze z prowizji, wiec raz to jest 2 tysiące, raz 4 tysiące.

0 / 0

poczatkujacym latwo nie jest pewnie musza wlaczac o kadego klienta ze 2000tys na poczatek jest

0 / 0

niestety, ale niektórzy do najniższej krajowej nie dochodzą z kasą

0 / 0

Taki doradca raczej nie narzeka na swoje zarobki, jeśli spokojnie może zarobić te 5 tysięcy.

0 / 0

myślę, że specjalista ds odszkodowań jest w stanie zarobić , powyżej 7 tysięcy

0 / 0

z tego co się orientuję w granicach 6 - 8 tysięcy ma miesiąc

0 / 0

Większa część pensji to prowizje, ale w dobrym miesiącu 6 tysięcy mi wpada.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Maksymalnie taki doradca ds odszkodowań może mieć wynagrodzenie wynoszące 9 tys zł.

0 / 0

Myślę, że maksymalnie dość doświadczony doradca ds. odszkodowań może zarabiać w granicach 10 tys. złotych.

0 / 0

Taki doradca zarabia nawet do 10000 złotych oczywiście jest to maksymalna stawka, ale też rzeczywista dość

0 / 0

Jest duża rozbieżność w zarobkach doradcy ds. odszkodowań, pensja może sięgać nawet 10 000 zł

0 / 0

taki doradca może liczyć na 6 tysięcy najbiedniej. oczywiście po kilku latach pracy

0 / 0

W dziale likwidacji szkód zawsze ciężko się pracuje trzeba wziąć pod uwagę wielkie problemy z klientami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...