Jakie wynagrodzenie ma Broker Ubezpieczeniowy?

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

zależy czy zaczyna czy jest doświadczony, jeżeli jest operatywny to 6 tysięcy

0 / 0

To chyba zalezne jest od sprzedaży rowniez podstawy moze ok3000tys a drugie tyle premii

0 / 0

na początek dostaniesz jakieś 3 tysiące, ale 4 szybko się osiąga

0 / 0

Tak jest, prowizje w pensji to podstawa, ale 4 tysięce mi się spokojnie udaje.

0 / 0

Razem z premią kwota dochodzi do 4000 netto miesięcznie

0 / 0

praca na prowizji jest bardzo zróżnicowana. Brokerzy zarabiają od 2,6 tysięcy

0 / 0

Wiele zalezy od prowizji i wyrobienia targetów narzuconych przez centralę, ale 3-5 tysięcy to taki przeciętny miesiąc.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

brokerzy ubezpieczeniowi swoje stawki mają nawet tak do około 7000 zł miesiecznie

0 / 0

na stanowisku brokera ubezpieczeniowego to podobno maksymalne stawki to tak do 7900 zł miesięcznie

0 / 0

Tu wynagrodzenie to zazwyczaj podstawa+prowizje, więc około 4-8 tysięcy.

0 / 0

Taki broker ubezpieczeniowy to na pewno może zarabiać więcej niż 5 tysięcy złotych.

0 / 0

No można dobre pieniądze nawet zarobić. Mąż pracuje na tym stanowisku już jakieś 8 lat i zarabia 7 tys.

0 / 0

Zależy czy patrzą na doświadczenie czy wykształcenie, ja teraz zaczynam i dostałem 2900

0 / 0

Nie mam pewności czy nie przedstawiając konkretnego udokumentowanego doświadczenia będzie się takie kokosy zarabiać

0 / 0

Na sam początek przygody w tym fachu dostałem 2800 zł a teraz obecnie zarabiam lekko ponad 5 tysięcy

0 / 0

Jako broker ubzepieczeniowy można zarobić tak koło 5000-6000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...