Zarobki Aplikant

Aplikant to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca4

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Aplikant zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

No niestety, robiąc aplikację zazwyczaj zarabia się minimalną krajową, chyba, że ma sie znajomości.

0 / 0

Nie wiem jak było w waszym przypakdu, ale mi na start nie zaproponowali więcej jak 1,9 tyś

0 / 0

Na start bez doświadczenia to wiadomo 2 tysiące około, ale potem 3-4 to taki standard.

0 / 0

No na początku to raczej mało się zarabia na takim stanowisku bo niecałe 2 tys

0 / 0

Aplikant na poczatek duzo nie zarobi zalezy jeszcze o jakiej branzy mowimy i jaka aplikacja ale stawki zaczynaja sie od okolo 3000 tysiecy w góe

0 / 0

zwykle angażując się w pracę na jakieś 14-16 godzin spokojnie można miesięcznie wyciągnąć 6-8 tyś

0 / 0

jeżeli masz zrobioną już aplikacje, to mozesz liczyc na poczatek z jakies 2000 tysiace lub ponad

0 / 0

wydaje mi sie ze minimalnie na takim stanowisku to zarobi sie tak niecały 2 tysice

0 / 0

stawki dobijają nawet tak do 3500 zł na miesiąc więc uważam, że jak za aplikaturę to całkiem nieźle :)

0 / 0

No ja jako aplikant od 2 lat zarabiam 5 100 ale znam ludzi co o wiele mniej na tym samym stanowisku

0 / 0

Mi się wydaje że aplikant to zarabia jakoś 2000-3000 złotych.

0 / 0

Nie spotkałam się jeszcze z propozycją poniżej 2 tysięcy, normą jest raczej coś między 3000 a 4000

0 / 0

Aplikant raczej nie powinien się godzić na zarobki poniżej 2000 złotych

0 / 0

Jeszcze nie poznałem takiego aplikanta który by zarabiał ponad 10000, ale może istnieją:)

0 / 0

to zależy jaki aplikant : - radcowski, adwokacki, notarialny czy aplikant aplikacji ogólnej. Ci dostają miesięcznie ok. 3000 zł brutto, ale płaci Ministerstwo Sprawiedliwości. Zarobki aplikantów adwokackich, radcowskich zależą od miejsca gdzie pracują. W Warszawie mogą zarabiać do 5000 zł, po za Warszawą nawet kilkaset złotych miesięcznie. nieco inaczej jest z aplikantami notarialnymi. Jeżeli już mają etat to zwykle 2000 - 3000 zł. Z tym, że im jest najłatwiej o wysokie zarobki zaraz po ukończeniu aplikacji notarialnych

0 / 0

Jakie wynagrodzenie ma Aplikant, szukamy informacji na ten temat.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.