Wynagrodzenie na stanowisku Adwokat

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Adwokat zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

onib to zarabaiją świetnie - smiałao 20 k na miesiac ....

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Adwokat zarabia bardzo dobre pieniądze, na pewno powyżej 5000 zł

0 / 0

jak juz sie jest dlugo w tej branzy to z 60 czy nawet wiecej można tysiecy zarabiac

0 / 0

Adwokat zarabia i 500zł na godzinę jak jest dobry w tym co robi

0 / 0

pole do popisu. Poniżej 5000 zł netto nigdy nie znajdzie pracy

0 / 0

jeżeli ktoś prowadzi swoją kancelarię to może i 3 i 30 tyś sobie zgarnąć. Waźne żeby byli wszyscy rzetelni

0 / 0

oczywiście po studiach i aplikacji w zaprzyjaźnionej kancelarii to miesięcznie poniżej 8000 zł nie zejdzie

0 / 0

wiecie to też zależy od wielu czynników ale nie mniej niż 3-4 tys. zł miesięcznie

0 / 0

Dobry adwokat jednak może zarobić i 30 000 złotych na miesiąc

0 / 0

jeżeli dostaniesz się na aplikacje i będziesz miał szczęscie w karierze

0 / 0

Bycie adwokatem to bajka praca. Nie jest łatwo się dostać, studia, aplikacja, ciężka droga, ale zarobki minimum 10 tysięcy wynagradzają te lata nauki.

0 / 0

początkujący nawet nie pracuje za tak marną kasę miesięcznie

0 / 0

wydaje mi sie ze poczatkujacy adwokat o zarobi jakos tak niewiele ponad 1 tysiac

0 / 0

Wydaje mi się, że wszystko zależy od kancelarii, ale na samym początku kariery jest w stanie zarobić około 3 tysiące złotych.

0 / 0

Adwokat myślę, że ok 15 tysięcy może zarobic lub więcej, same sprawy czasem sa kosztowne, czasami i porady rownież,

0 / 0

Wszystko zalezy od prowadzonych spraw, ale średnio zarabiają około 20 tys. zł.

0 / 0

W zależności czy ma się już wyrobioną markę można 15 000 na spokojnie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...