Zarobki Kierownik Serwisu

Kierownik Serwisu jest w stanieb zarobić jakieś 4000 zł

0 / 0

Kierownik Serwisu zarobi tutaj przynajmniej 3000 złotych

0 / 0

zarobki kierownika serwisu wachhają sie 2,9-4,6 tys. złotych netto

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

@Jeff wiecej..z teog co wiem to kierownik serwisu i prawie 5 tysiecy mzo zarobic

0 / 0

na mechanice idzie zarobić i do 6 tysi na miesiąc

0 / 0

Kasa jest bardzo fajna, zarabia się około 3000 złotych netto

0 / 0

obowiązków za wiele nie ma, ale standardowo d się coś politycznego

0 / 0

Wszystko zależy od tego jaki serwis i gdzie. Serwis samochodowy u dealera to 5000 zł na rękę

0 / 0

to i tak musiałby mieć super miesiąc jeśli chodzi o klientów

0 / 0

Kierownik serwisu może miesięcznie liczyć na zarobki w okolicy 4 tysięcy jak nie więcej.

0 / 0

może i tak jeśli ma się dobrą lokalizacje swojego miejsca

0 / 0

wiecej wiecje @Robert wiem ze tutaj zarobki dochodza nawet do 4, 8 tys zlotych

0 / 0

Kierownik serwisu zarabia przynajmniej 3000 złotych,a czasami i więcej

0 / 0

Jestem asystentem , ale może kiedyś... wiem że kierownik nie zarabia mniej jak 3000 do ręki i do tego służbowe auto posiada

0 / 0

3000 złotych na takim stanowisku to codzienność raczej

0 / 0

na swoim biznesie w dużym mieście wyciągniecie około 4 tysięcy

0 / 0

Duże znaczenie ma prowadzenie własnej działalności, ale czy to jakoś lepiej wychodzi finansowo, tego nie potwierdzić. Wydaje mi się jednal że dla niektórych finansów warto ruszać.się

0 / 0

To się zgadza, że może być co innego na umowie, co innego faktycznie. Na umowie słyszałem o średniej około 3500 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...