Wynagrodzenie na stanowisku Kierownik Recepcji

Kierownik Rececji zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

spoojnie 3 tysiace zarobi a w bardziej znanych hotelach czy innych to placa wiecej

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Zalezy tez od doswiadczenia ale mysle ze mozesz od 2000tysiecy liczyc na wynagrodzemie

0 / 0

Kierpwnik Recepcji to na spokojnie wyciągnie powyżej 3000zł

0 / 0

Niby to jest stanowisko kierownicze, ale nie ma takich ekstra zarobków, bo tylko 3500 można ugrać.

0 / 0

Stanowisko kierownika zobowiązuje, stąd też zarobki koło 4000

0 / 0

to prawda że wielkiej kasy to raczej tutaj się nie zarobi

0 / 0

ładnie brzmi kierownik ale finansowo to tak 2500 zł

0 / 0

Pewnie dlatego, że to recepcja, więc nic szczególnego. No a zarobki to tak z 3 tysiące.

0 / 0

Niby kierownik, no ale ciężko jest wyciągnąć ponad 4000 złotych

0 / 0

zarobki zwykle nie przekraczają 4 tysięcy. Czasami nawet ludzie nie zarabiają więcej jak 2,5

0 / 0

na tym stanowisku przeciętnie zarabia się od 2900 zł do 3800 zł miesięcznie ;)

0 / 0

Mój wój zarabia 3500 zł na stanowisku kierownika recepcji

0 / 0

Ja w hotelu jako kierownik recepcji obecnie mam 3500 złotych, to duży hotel z korporacji.

0 / 0

no ale wydaje mi sie za na poczatku to tak mniej niz 3 tysiace sie zarobi

0 / 0

kierownik recepcji w dużej firmie to nawet 4 tysiące złotych

0 / 0

Na recepcji nie zarabia się jakichś wielkich pieniędzy, ogólnie jest to od 3000 złotych w górę, ale górna granica jest wyżej

0 / 0

Kierownik recepcji to zarobi chyba maksymalnie 3 tysiące, no może do 4 czasem.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...