Szukam osoby/osób zainteresowanych wspólnym wyjazdem za granice do pracy - np. Niemcy.

Witam...coś o mnie 30 lat spokojny chłopak,pracujący 7 rok w jednej firmie i czas na zmiany .Szukam osoby która myśli o dłuższej pracy za granicę w celach zarobkowych najlepiej z Wielkopolski.Jeśli ktoś by był zainteresowany proszę o kontakt maras28@o2.pl. Interesuje mnie Holandia,Niemcy,Anglia,wszystko do obgadania.Zawsze inaczej w 2 niż samemu.

0 / 0

Witam, szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do pracy za granice od Nowego Roku. Nie mam obranego kierunku. :) coś o mnie: ogarnięty facet, 25 lat mail: diesel05@o2.pl

witam aktualnie siedze w niemczech ale po swietach chcial bym zmienic prace i tak pomyslalem ze we dwoje lepiej nie znam jezyka mam 38 lat daj znac jesli miqal bys ochote pogadac na ten temat nr. tel. 660678728

0 / 0

Hej! :) Może znajdzie się ktoś chętny do wyjazdu za granicę po Nowym Roku? :) Biorę pod uwagę raczej kraje niemieckojezyczne ;) najlepiej dziewczyna :) Ja - 27lat, raczej spokojna :D mail: andzel90a@gmail.com Pozdrawiam! Mail:

0 / 0

Witam Jestem po 30, Nawiążę kontakt z rozważną osobą w zbliżonym wieku najchętniej dziewczyną która tak jak ja planuje wyjazd do pracy za granicę najchętniej ze znajomością jezyka angielskiego.Jestem pogodną spokojną i odpowiedziana osobą bez nałogów tego samego oczekuję. Chciałabym wyjechać po nowym roku chetnie Skandynawia Pozdrawiam Proszę o odp na maila : wyjazd528@wp.pl

0 / 0

Witam szukam osoby, osób do wspólnego wyjazdu w grudniu 2017 do pracy . Praca przez sprawdzoną agencje z umową o pracę . Mieszkanie w Niemczech przy granicy z Holandią gdzie praca w Holandii . Jeśli był by ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na mój nr tel 501589762 . Pozdrawiam

0 / 0

Szukam osoby która pomaga w znalezieniu pracy w Anglii. Chętnie wyjadę mam bardzo trudną sytuację , wróciłam niedawno z Niemiec tam zostałam oszukana przez Polaków. Jestem pracowita , sumienna i uczciwa. Mam 27lat.

0 / 0

hej , zobacz moze agencje staffline tez chcialam wyjechac i ta agencja wydala mi sie calkiem dobra :) mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam :)

0 / 0

a nie chciałabys sprobowac jeszcze raz jechac do Niemiec? We dwie zawsze razniej :) ja chce wyjechac w styczniu i szukam jakies zdecydowanej duszyczki na wyjazd :)

0 / 0

Witam wszystkich! Chciałabym wyjechać za granicę, myślałam o Anglii lub Holandii po nowym roku może jest ktoś kto też ma takie cele, razem zawsze lepiej, czekam na odpowiedź Mandaryna332211@gmail.com piszcie

0 / 0

Hejka, też jestem chętna :) Podaję mail: ewelina1997.97@wp.pl

0 / 0

hej tez jestem chetana moj meil kasia040@onet.pl

0 / 0

Chciałbym popracować w Niemczech. Nie mam znajomości i towarzystwa. Może ktoś pomocny?

0 / 0

Odpowiedziałem na pocztę.

0 / 0

Aha nie podałeś poczty xD , ja chętny ! :)

0 / 0

Jak ktoś chce to mogę wam dać namiary na moją firmę gdzie sam pracuję w Holandii, firma się rozrosła i szukają więcej osób jest to praca przy zbiorze truskawek wiszących w szklarni i dopiero od przyszłego roku jak ktoś chętny to proszę pisać siema.karol@o2.pl

0 / 0

Hej mlody ilu u ciebie mozna wyciagnac euro na reke i czy warunki mieszkalne sa dobre

0 / 0

Jestem zainteresowana tą pracą proszę o kontakt

0 / 0

jak ktoś jest zainteresowany to niech piszę na podany adres pocztowy tam podam wam więcej szczegółów jeśli będziecie chcieli na forum zaglądam sporadycznie i nie chce mi się pisać do was bo i tak nawet nie raczycie odpisać a niby jesteście zainteresowani.

0 / 0

Witam, myślę o wyjeździe do Niemiec do pracy na okres około 2-3 miesięcy - na początek. Szukam koleżanki w podobnym wieku, która też chciałaby wyjechać, razem byłoby łatwiej. Jestem z woj. łódzkiego, mam 30 lat. malgorzata.lodz@interia.pl

1 / 0

Hej. Ja tez szukam kogos z kim mozna wyjechac ale pewnego a nie jakiegos ..... enoel_17@wp.pl

0 / 0

Witam mam 27 lat szukam osoby do wspólnego wyjazdu do pracy do Norwegii ewentualnie Szwecji. tybur111@gmail.com

0 / 0

Wysłałem wiadomość na pocztę.

0 / 0

Witam, szukam kogoś kto też chce wyjechać do pracy do Holandii, Niemiec lub Anglii. kontakt cash050@o2.pl

0 / 0

Jesli chcesz wyjechac do niemiec to moge Ci pomoc co prawda jestem juz na miejscu no ale to przeciez nie przeszkadza . Jesli jestes zainteresowana wyjazdem to wybor nalezy do ciebie.

0 / 0

Witam, myślę o wyjeździe do Niemiec na okres około 2-3 miesięcy - na początek. Szukam dziewczyny w podobnym wieku, razem byłoby łatwiej. Jestem z woj. łódzkiego, mam 30 lat.

0 / 0

Hej mam 29 lat i mogę wyjechac☺ podaj maila jak coś

0 / 0

Hej, w najbliższym czasie chciałabym wyjechać za granicę do pracy. Byłam w Anglii, a teraz myślę o Holandii, albo o Szkocji. Chciałabym znaleźć koleżanki, do wspólnego wyjazdu na dłuższy okres czasu. Pozdrawiam :) kamila.misko@interia.pl

0 / 0

Dalej jestes chetna do wyjazdu ? kamilaaa

Hej, jesteś chętna na wyjazd do Holandii? Skąd jesteś? Mam 21 lat. Szukam zdecydowanej osoby. Chciałabym wyjechać w grudniu. Jestem z śląska Alebocz96@gmail.com Jezeli jest ktoś chętny pisać ma mailaaa :))

0 / 0

mam50lat samotny szukam pania zeby razem wyjechac do pracy do Niemczech,Holandii jesli masz jakies namiary na prace zapraszam do kntaktu jestem samotny nie wykluczam zwiazku,przyjazni tel888313417 i email jermie1966@wp.pl

0 / 0

Witam, szukam kogoś kto by chciał wyjechać do pracy do Holandii, najlepiej w szklarnie, ale z braku laku może być coś innego... jeśli by ktoś był chętny to czekam na kontakt cash050@o2.pl Najlepiej osoba nie palącą i spokojna :)

0 / 0

Witajcie! Proponuje Państwu odwiedzić stronę po poszukiewaniu pracę https://www.eurabota.ua/jobs-in/germany/jobs-offered

0 / 0

Witam ! :) Z miłą chęcią wyjadę gdzieś do pracy . Na jakąś sezonówkę 2-3 miesiące ( dla sprawdzenia wiarygodności oferty), później możliwość dłuższego wyjazdu. Kraj dla mnie jest obojętny.. ;) Mam 23 lata , miła, niepaląca osoba. e-mail : kasia19947@wp.pl lub gg: 18720607 Pozdrawiam !:)

0 / 0

Hej! Jeśli nie znalazłeś jeszcze osoby na wyjazd to napisz do mnie : minka-93@wp.pl Masz jakąś ofertę na oku ? Pozdrawiam !

0 / 0

Witam.Może jest ktoś z zachodnio pomorskiego kto ma na oku pracę w niemczech i nie chce jechać sam,to proszę pisać: slaw2009@interi.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...