Ile zarabia Kierownik Produkcji?

kierownicy generlanieb dobrze zarabiaja - powyżej 4 k ...

0 / 0

Kierownk produkcji to przynajmniej powyżej 4000 złotych, na bank

0 / 0

zalezy jeszcze jaka branza mysle, ze spokojnie od 3 tyciecy do jakis 6 czy 7 tysiecy

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Kierownik zawsze zarabia sporo, powyżej 4000 złotych bankowo

0 / 0

Taki kierownik ma przynajmniej z 5000 złotych miesięcznie

0 / 0

@jano oj mysle ze nawet wiecej bo z tego co wiem to moze nawet prawie 6 tys zarobic

0 / 0

W przypadku dużych firm produkcyjnych - do 6 tysięcy

0 / 0

Kierownik produkcji u mnie w firmie ma jakies 4500 brutto.

0 / 0

kierownik produkcji zarobi co najmniej 3-4 tysiące netto miesięcznie

0 / 0

Czy ja wiem, czy to taka rzadkość, 6 tysięcy w dobrej firmie da radę, ale konieczne jest 5 lat doświadczenia minimum.

0 / 0

Kierownik produkcji ma możliwość zarabiania nawet 6 tysięcy, ale to rzadkość raczej.

0 / 0

Ja w branży automotive zarabiam ponad 5 tysięcy już na rękę, ale pracuje po 9h dziennie.

0 / 0

mówiąc o kierowniku wiadomo że kasa zaczya się od 5 tysięcy

0 / 0

W duzym zakładzie to pewnie z 6000 tysiecy mozna zarobic lekką ręką, ale trzeba zaznaczyc,że prace lekkie nie są na produkcjach.

0 / 0

ja pracuję jako asystent, ale wiem że mój przełożony nie zarabia mniej jak 4 tysiące.

0 / 0

Zdarza się czasem, że więcej no ale 5000 złotych to kwota optymalna

0 / 0

Wydaje mi się, że maksymalna stawka dla kierownika produkcji wynosi około 5.600zł

0 / 0

Kierownicy Produkcji zarabiają około cztery tysiące złotych brutto na miesiąc, ogólnie fajna praca, mało roboty, sporo wolnego

0 / 0

Tutaj macie przygotowane najświeższe oferty pracy na danym stanowisku http://www.gowork.pl/praca/kierownik-produkcji;st

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...