Zarobki Kierownik Budowy

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

kierownik budowy zarabia jakies 8000 złotych na reke

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

taki kierownik nawet do 1o tysiecy moze zarobic, a jak lepsze inwestycje to eszcze wiecej

0 / 0

podobno na spokojnie można zarobić nawet koło 6-8 tys. zł

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Mało kiedy kierownik na budowie zarabia mniej jak 6 tysięcy, ale tu potrzebne jest minimum 5-10 lat doświadczenia w budowlance.

0 / 0

Nic tylko być kierownikiem budowy i miesięcznie wyciągać nawet 8 tysięcy złotych...

0 / 0

Kierownik to zawsze ma dobre pieniądze, bo w graniach 9 000

0 / 0

Wydaje mi się, że doświadczony kierownik budowy to bezproblemowo jest w stanie zarobić w granicach 8 tysięcy złotych.

0 / 0

Kierownik budowy zarobi spokojnie 8000-9000 złotych, tylko tu potrzeba 5-10 lat doświadczenia.

0 / 0

no wydaje mi sie ze minimalnie to sie zaroi tak okolo 6 tysiecy zltych jako kierownik budowy

0 / 0

kierownik budowy w większej firmie na spokojnie dostanie ponad 9000 zł. ale odpowiedzialny zawód to przyznać trzeba.

0 / 0

no no jako kierownik budowy mozna zarobic nawet prawie i 9 tysiecy zlotych

0 / 0

Mój znajomy jest kierownikiem budowy i zarabia bardzo dobre pieniądze, bo aż 8 tysięcy złotych!

0 / 0

Z tego co mi wiadomo zarobki są w granicach 7-8 tysięcy złotych.

0 / 0

Stanowisko godne uwagi bo i zarobki duże 8000 miesięcznie.

0 / 0

Kierownicy zwykle źle nie żyją chociaż są problemy żeby łyknąć tego życia. Zawsze można przejrzeć oferty. http://www.gowork.pl/praca/kierownik-budowy;st

0 / 0

można i 8 i 9 i również mniej. To wszystko zależy od firmy

0 / 0

No dokładnie, z dużym stażem można nawet 8000 miesięcznie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...