Jakie wynagrodzenie ma Web Designer?

Web Designer -n oni nieźle moga zarobić - nawet okk 7800

0 / 0

mysle, że na poczatku dostaną spokojnie z 6 tysiecy bo tak zaczynają się zarobki

0 / 0

Web Designer może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

wiem ze web designer moze zarobic prawie 8 tysiecy wiec sporo

0 / 0

Mam nadzieję, albo takie przekonanie, że kasa jest dobra, znośna bardzo, 3000

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

E tam jak się ma 10 lat doświadczenia @krifi. Po prostu trzeba pracować w dobrej firmie i się ma te 8 tysięcy.

0 / 0

8 tysiaków to może jak ma się 10 lat doświadczenia

0 / 0

Informatyczna branża nalezy do dobrze płatnych wiec coś koło 8tyś.

0 / 0

Someho, to racja, a dobry web designer potrafi zbliżyc sie nawet do 10 tysięcy!

0 / 0

Dobre są pieniądze, skoro dają od 6 do 8 tysięcy, ale nic dziwnego, bo te wszystkie stanowiska IT takie dochodowe.

0 / 0

Jak na własną działalność to nieźle @webmaster. Ja mam za tą robotę na umowę o pracę 7 tysięcy :)

0 / 0

Ja na własnej działalności zarabiam 5-6 tysięcy średnio, chyba, że trafi się lepszy projekt to i lepiej.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

branża nformatyczna jest bardzo dobrze płatna, wiec myślę ze jezel dana osoba ma wyksztalcenie i doswiadczenie to spokojnie ponad 7 dych zarobi

0 / 0

Branża informatyczna jest dobrze płatna, wiec taki web designer to nie byle jakie stanowisko wiec coś ok 7000 lub wiecej mozna dostać.

0 / 0

jezeli jest sie dobrym w tym zawodzie to wiecm ze ok 8 tysicey mozna nawet zarobic

0 / 0

Spokojnie ok 7000 czy nawet 8000 tysiecy, moj wykładowca chwalił sie ostatnio na wykładzie :)

0 / 0

płaca dla web designera zazwyczaj waha się między 5500 a 7500, zależy od regionu i doświadczenia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.