Wynagrodzenie na stanowisku Projektant Stron Internetowych

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

zalezy czy się jest poczatkującą osobom czy już dosiwadczoną ale mysle, ze do 10 tysiecy spokojnie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Projektant Stron Internetowych może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

oj chyba bardzo duzo, trzeba sie jednak znac na tym i miec to za hobby cos ok 10 tys jest

0 / 0

Projektant Stron Internetowych zarabia około 5000 zł

0 / 0

podobno to prawda i faktycznie można koło 7000 zł na spokojnie wyciągnąć

0 / 0

Jak sie czlowiek dobrze zakręci wsród klientów to i 7 tysięcy wpadnie.

0 / 0

Projektant Stron Internetowych to jedna z tych dobrze płatnych specjalności. 5000 zł- no problem

0 / 0

Miesięcznie zazwyczaj jakieś 3000 mam, a to dodatkowa praca.

0 / 0

jeżeli interes się dobrze kręci to nie powinno być problemu żeby zarobić 5000 netto

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Miesięcznie nawet 10 tysięcy? Jej, sporo, mój chłopak zleceń nie ma jakoś dużo i zarabia tak ze 3-4 tysiące, zależy.

0 / 0

Od porjektu można z 500-1500 zł otrzymać, a w ciągu miesiąca z 2-4 projekty idzie zrobić

0 / 0

Z tego co wiem to projektant stron internetowych zarabia średnio 5000 zł

0 / 0

Projektant Stron Internetowych może mieć zarobki nawet do 10 000 zł miesięcznie

0 / 0

podobno z lekką ręką można miesięcznie zarobić na tym stanowisku nawet do 10 000 zł

0 / 0

Ja obecnie zarabiam około 4000 jako praca dodatkowa - dla zwykłych ludzi robię strony z szablonów.

0 / 0

Myślę, że minimalna stawka dla projektanta stron internetowych wynosi około 1.500zł

0 / 0

Projektant stron internetowych może zarobić miesięcznie nawet 10 000 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
8 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...