Zarobki na stanowisku Programista Ruby

programisicie bardzo dobrze zarabiaja na poczatku moze mniej ale pozniej z 10 tysiecy

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Programista Ruby może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

Z doświadczeniem dobry to spokojnie jakieś 7 tysięcy co miesiąc masz na koncie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

jak to programiście... im więcej doświadczenia tym kasa lepsza

0 / 0

programista ruby z dobrym angielskim może zarobić od 4 tysięcy w górę

0 / 0

Programista ruby on rails spokojnie 5-6 tysięcy dostanie, jak szukają pracownika na już.

0 / 0

Ciężko bez doświadczenia o 4000, ale 3500 już jest możliwe.

0 / 0

programista ruby może zarobić nawet 4-5 tysięcy miesięcznie

0 / 0

mój znajomy na start po studiach dostał 4000. Nie był zaskoczony czyli później , z doświadczeniem może być sporo więcej

0 / 0

Z moich obserwacji wynika, że są osoby,które otrzymują i po 3,5,7 tysięcy. Najistotniejsza jest pewność siebie.

0 / 0

no programiści ruby to mają nawet do 7300 zł miesięcznych zarobków z tego co mi wiadomo

0 / 0

no bo nie oszukujmy się - ciężko jest dostać lepszą kasę niż te 5-6 tysięcy

0 / 0

Na samym początku to nie wydaje mi się ze zarobić się wiecej niż 4 tys

0 / 0

Porgramiści ruby dobrze zarabiają, średnio ok 5 tys zł

0 / 0

Początkujący programista ruby to może mieć pensję zaczynającą się od 3 tys. zł

0 / 0

programista może ok 10 00tys spokojnie zarobic, w branży informatycznej najlepiej sięzarabia moim zadaniem

0 / 0

oo jeszcze jak pracuje się na własny rachunek w ruby to można naprawdę i do 7000 zł miesięcznie dojść

0 / 0

zawod programisty ruby jest na prawde oplacalny i jezeli kogos to zainteresuje to wiekszosc rozpoczyna od kwoty 3500 zl miesiecznie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...