Jakie wynagrodzenie ma Programista Oracle?

programisci takich programow czy systemow zarabaija calkiem dobrze bo okolo 10 tysiecy

0 / 0

Programista Oracle zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

albo i wiecej podejrzewam, ze dobry programista ponad 10 000tys moze zarobic

0 / 0

W Polsce z doświadczeniem jest to jakieś 5000 złotych

0 / 0

jeżeli ktoś robi to od lat to spokojnie jest w stanie wynegocjować 4-5 tysięcy

0 / 0

Programista zarabia powyżej 5000 złotych netto ms

0 / 0

programiści oracle podobno na spokojnie zarabiają 5000 zł na rękę

0 / 0

znajomy która zna się na robocie ma już 5 tysięcy netto !

0 / 0

to prawda, oczywiście jeśli mówimy o początkowych latach

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Spokojnie możesz zarobisz lepsze pieniądze, 3000 to jak nie masz doświadczenia

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Spokojnie dość dobry programista może wyciągnąć około 3 tysiące złotych, ale nabierając doświadczenia może dojść do 8.

0 / 0

Programista zarobic moze duzo zalezy to od jego doświadczenia, myslę, że na poczatek 3000 tysiace podstawy, pozniej sukcesywnie wiecej

0 / 0

Na poczatek, dadza ci umowe z podstawą pewnie od 4000 tysiecy,bo progamisci cos w tym rejonie w górę zarabiają

0 / 0

branża informatyczna jest bardzo dobrze płatna także mysle że 8000 tysiecy lub wiecej

0 / 0

Myślę, że taki początkujący programista oracle może zarobić około 6 tysięcy złotych.

0 / 0

z tego co mi wiadomo, to podobno stawki plasują się tak od 6000 do 7000 tys. zł na miesiąc

0 / 0

to dorobiłeś się ładnej kasy. Ja póki co doszedłem do 7,5 tysiąca

0 / 0

Praca bardzo dobra i bardzo opłacalna bo po 3 latach mam 9000 miesięcznie na rękę.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...