Ile zarabia Programista Html?

Programista HTML zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Programista HTML na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

Programista HTML zarabia tak przynajmniej z 3000 złotych na miesiać

0 / 0

ponad 10 tysiecy tacy programisci zarabiaja wszedzie, moze nie na poczatek ale pozniej bedzie tyle mial

0 / 0

Jako, że to jest programista i praca w branży IT, to zarobki złe nie są i można zarabiać około 5 tysięcy.

0 / 0

na początku to jest takie minimum, potem jest lepiej

0 / 0

Programista zarabia przynajmniej 3000 złotych, polecam bardzo

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

No są w stanie tyle zarabiać @good ale to też zależy od firmy, bo słyszałem, że niekiedy dostają tylko 3 tysiące.

0 / 0

programiści sobie spoko radzą i nawet tak do 5300 zł miesięcznie są w stanie zarobić

0 / 0

To fakt, trudno zejść poniżej 4000 zarówno na własnej działalności, jak i w dobrej firmie.

0 / 0

duzo bardziej oplaca sie otworzyc wlasna dzialalnosc i wykonywac zlecenia. znam takich co miesiac lykaja jakies 4000

0 / 0

Czysty html nie jest już przydatny, dlatego potrzeba znać inne języki ale wtedy to 4000 minimum.

0 / 0

programiści html mogą zarobić nawet ponad 4,5 tysiąca, minimum na jakie mogą liczyć to koło 3 tysięcy

0 / 0

z tego co sie orientuje to na takim stanowisku mozna liczyc na jakies 3 albo 4 tysicace

0 / 0

Wydaje mi się, że najwyższe zarobki na programistę html to nawet 4.700zł, więc jest o co walczyć.

0 / 0

Nie takie potężne narzędzie, no ale przydatne i opłacalne bo koło 3000

0 / 0

HTML to nadal potężne narzędzię ale używa się jeszcze css i JS no i można gidześ tak 3500 dostać

0 / 0

W samym html'u już się nie pisze ale w zależności od ilości indywidualnych zamówień na strony można wyciągnąć średnio około 3000- 4000 na rękę.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...