Jakie wynagrodzenie ma Programista Embedded?

To nieźle mnie robią w firmie. Nie za bardzo zwracałem na to uwagę, ale ostatnio coraz więcej ludzi pozatrudniali. Okazało się że nawet pracownik fizyczny dostał więcej ode mnie. Po 12 latach jako projektant elektronik / programista systemów wbudowanych - mam na rękę niecałe 3k. Idę na rozmowę w tej sprawie bo to jakaś porażka jest.

0 / 0

Programista Embedded zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

na pcozatku z pewnoscia dostaniesz jakies 5 ysiecy złotch a najwiecej to pewnie 10tyś

0 / 0

coś podjerzewam, ze dużo wiecej niz tylko 3000tysiace to chyba minimum ale do 10 000 tys pewnie

0 / 0

Myślę, że Programista Embedded to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Programista Embedded to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

No ja jesteś dobry to rzeczywiście @najs możesz mieć te 9 tysięcy

0 / 0

podobno zarobki właśnie tak koło 5-7 tys. zł miesięcznie

0 / 0

z tego co wiem to zarobki tak od 5000 do 9000 zł miesięcznie

0 / 0

Jak to w IT, zarobki całkiem spore, poniżej 5 tysięcy trudno zejść.

0 / 0

Bez doświadczenia zarobi się coś koło 4000 w pierwszej lepszej firmie

0 / 0

płaca w zależności od stażu i i gdzie się wcześniej pracowało. Poniżej 6000 zł nigdy nie spada

0 / 0

to już trzeba mieć zawód w dłoniach i tutaj na spokojnie do 9000 zł miesięcznie się zarabia

0 / 0

dokladnie @Rtc spokojnie ponad 9 tysiecy da sie zarobic jako programista Embedded

0 / 0

No to chyba minimalnie @wero..bo maksymalnie to nawet i 9 tysięcy

0 / 0

Myślę, że jak się zaczyna w tym zawodzie to można się spodziewać zarobków w okolicy 5 tysięcy.

0 / 0

Taki programista jest w stanie wyciągnąć nawet 9 tysięcy miesięcznie. No ale w sumie programiści to zarabiają kupę kasy, więc nie ma czemu się dziwić.

0 / 0

Spokojnie programista embedded średnio zarabia w granicach 8 tysięcy zł, jest o co walczyć.

0 / 0

Programista wyciąga i nawet 10 000 złotych, najlepiej jest w Warszawie, bo i rynek jest dość chłonny i no potrzeba rąk do pracy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...