Zarobki Programista C++

Programista C++ zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

oni zarabiają naprawde dobrze - naweet 7000 zł netto

0 / 0

mysle, ze jak powiem ze do 10tysiecy to nie beda przesadzone te stawki,spokojnie tyle sie da

0 / 0

Programista C++ to kasa na poziomie 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Bradzo dobrze platna branża, wiec mysle ze dadza ci napewno 3500netto uz na umowie

0 / 0

jak masz swoją działalność to zarobisz koło 5 tyś na start

0 / 0

z tego co wiem to tutaj zarobki tak od 3600 do nawet 7300 zł!

0 / 0

zarabiają dobrze , ale przede wszystkim Ci najlepsi

0 / 0

jeśli chodzi o kasę na początek to może i tak .

0 / 0

Programiści zarabiają około 5000 tysięcy złotych miesięcznie

0 / 0

na start po studiach 4000 zł a po dwóch latach doświadczenia 6000 zł i więcej

0 / 0

C++ jako język obiektowy jest w swojej cenie, także zazwyczaj powyżej 6 tysięcy oferują.

0 / 0

informatyka jak informatyka - programowanie jest dopiero opłacalne

0 / 0

chyba jednak nie @Oko wydaje mi sie ze jakos mniej na przyklad tak 7 tysiecy

0 / 0

z pewnoscia ok 10000 tysiecy ma, to jest informatyka ,programy, wszedzie szukaja najlepszych, a takie stanowisko jest poszukiwane

0 / 0

Pamiętajmy, że to język obiektowy i to trudny, także nawet i 13 tysięcy wchodzi w gre.

0 / 0

na spokojnie programista C++ może zarobić w lepszych firmach tak do 6900-7000 zł miesięcznie

0 / 0

Bez zbytniego doświadczenia i znajomości tematu można piątkę wykręcić lekką ręką.

0 / 0

W tym zawodzie liczy się doświadczenie i kwalifikacje, ale z tego co mi wiadomo początkowo zarobki są tak od 3 tys, z biegiem czasu jest tylko lepiej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...