Zarobki na stanowisku Programista C#

Programista C+ zarabia przynajmniej 2000 na miesiąc i więcej

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Taki programista ma bardzo fajne zarobki, niekiedy są wyższe niż 6 tysięcy.

0 / 0

poczatkowo juz zarabiasz dobrze bo masz z 5000tysiecy miesiecznie

0 / 0

jeśli chodzi o pieniądze to od 6 tysięcy zaczyna się negocjacje

0 / 0

Spokojnie da sie znaleźć firme, która da umowe o pracę i zarobek też jest około 6000 złotych.

0 / 0

działanie na własnej działalności zwykle jest wymagane przez pracodwaców. Ale to wciąż zarobki koło 6 tyś

0 / 0

Programisci C# nie mają na co narzekać w swoim życiu, bo ich zarobki są od 5 tysięcy w górę.

0 / 0

Programista C++ czy czegoś takiego to ponad 5000 na pewno

0 / 0

tutaj z lekką ręką zarobki plasują się od 5500 zł do nawet 9000 zł miesięcznie ;)

0 / 0

Ja ilu programistów bym nie znał to zawsze mam wrażenie że oni nie zaczynają pracować od 8 tys..

0 / 0

Oj programistom to się dobrze powodzi. Z tego co mi wiadomo nie zarabiają poniżej 5800 zł.

0 / 0

programiści C mają zarobki miesięcznie tak od 5800 nawet do 9900 zł, czyli całkiem nieźle

0 / 0

wiadomo ze zarobki programsity C# są sporem bo mozna wyciagnac prawie 10 tysiecy

0 / 0

programiści przeżywają teraz złoty wiek, ich wynagrodzenia mogą sięgać od 6 do nawet 10 tys zł

0 / 0

Programiści są w cenie. Mniej niż 8 tysięcy nie przyjmuj

0 / 0

zgadzam się z Tobą @tori. Jednak są też takie firmy , w których płacą "marne" 6-7 tys. programistom C++

0 / 0

Praca jako programista C to chyba najbardziej opłacalna praca jeśli chodzi o języki programowania. Dojść można nawet do 10 tysięcy złotych

0 / 0

Programista C# jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...