Wynagrodzenie na stanowisku Programista Baz Danych

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Programista Baz Danych do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Alb ponad 2tysiace, na poczatek pewnie ok 3000tysiecy a pozniej ponad 6000 netto

0 / 0

Wydaje mi się, że osoby z doświadczeniem to spokojnie 2 tys zarobią.

0 / 0

to ładna kasa., Spodziewałem się jednak czegoś takiego. Kolega miał nawet 5-tke

0 / 0

Ja kiedys prowadzilem swoja dzialalnosc i bylem podwykonawca to kolo 4 tys na czysto bylo

0 / 0

Zaczyna się od 4000 złotych, ale potem jest lepiej do 6000 brutto

0 / 0

Programista baz danych może liczyć na dobre zarobki, pieniądze dochodzą nawet do 5 tysięcy.

0 / 0

gdy pracowałem na własnej działalności to spokojnie dostawałem 6-7 tysięcy minus koszty prowadzenia

0 / 0

na poczatek to tak @ebi ale za to potem moze wyciagnac ponad 5 tysiace :)

0 / 0

macie rację, ja na początek dostałem 3200 zł ale bez doświadczenia tylko z wiedzą, więc niezła kwota jak na start

0 / 0

a widzialem ze najnizssza stawka na stanowisku programdity baz danych to ok 3 tys

0 / 0

programista baz danych to tak nawet do 5200 zł na miesiąc może zarobić w lepszej firmie

0 / 0

Początki zawsze są trudne, bo trzeba się dostosować ale później 5000 - 5 500 nawet

0 / 0

przy bazach danych nie ma małych pieniędzy. można dostać nawet pod 5 tysięcy

0 / 0

Jak młodszy programista baz danych w pewnej firmie zarabiam 3500 złotych, myśle że nie jest to mało.

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Programista Baz Danych, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.