Jakie wynagrodzenie ma Programista Aplikacji Mobilnych?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Programista Aplikacji Mobilnych jego średnie zarobki to 5500 złotych

0 / 0

programiści dobrze zarabiają bo coś nawet 4500 zł

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Osoba od aplikacji mobilnych zarabia powyżej 3000 złotych

0 / 0

na samym poczatku to pewnie wlasnie tak niecale 3 tysiace beda

0 / 0

dużo, podejrzewam, ze oprocz wiedzy ta praca musi byc twoja pasaja wiec tak z 6000tys masz

0 / 0

Szkoda tylko, że ja na tym stanowisku zarabiam niecałe 3 tysiące.

0 / 0

a nie mam przekonania czy wy nie jesteście zatrudnieni na podstawie działalności?

0 / 0

programista aplikacji mobilnych średnio wyciąga miesięcznie 5 tysięcy nie wspominając o premiach

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Spokojnie da sie zarabiac 6 tysięcy, nie trzeba byc nawet jakoś super wybitnym.

0 / 0

W samej Warszawie stawki zaczynają się od 5000 złotych.

0 / 0

Zalezy od języka, android około 5 tysięcy iOS o 2 tysiące więcej.

0 / 0

wiadomo ze programisci duza zarabiaja, ale minimalnie to tak jakos okolo 3 tysiecy

0 / 0

Pewnie, że taki programista może dobrze zarobić, ale na sam początek to średnio dają 2800zł.

0 / 0

Dość dobry programista aplikacji mobilnych wg mnie może zarobić ok. 6 tys. zł.

0 / 0

Aby się przkonać o swoich możliwościach zarobkowych zawsze można poaplikować http://www.gowork.pl/praca/programista;st

0 / 0

W zależności od tego dla jakiej firmy się pracuje i czy jest to poważna firma, można zarobić od 2000 do nawet 5000

0 / 0

Szukamy wiedzy na temat jakie wynagrodzenie ma Programista Aplikacji Mobilnych

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
17 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...