Zarobki na stanowisku Pozycjoner

Pozycjoner jest w staneinzarob vić nawet 4500 złotcyh

0 / 0

tez tak uwazam a jak jeszcze ktos ma dosiwadczenie to jeszcze wiecej pewnie dostanie

0 / 0

No ja uważam, że pozycjoner to ma ze 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Mi się wydaje, że ponad 4000 złotych jest do zarobienia tutaj

0 / 0

No to jest maksimum @crazy ale mniej niż 2 tysiące to się nie dostaje.

0 / 0

tak ja to wiem że koło 4500 zł to raczej maksimum

0 / 0

praca nie jest zbyt wymagająca, a zarobki sięgają 3-4 tysięcy

0 / 0

Wydaje mi się że zarabia się przynajmniej 2000 złotych

0 / 0

a jest duży popyt na tego typu specjalistów obecnie

0 / 0

podobno na tym stanowisku minimalne stawki wynoszą około 1990 zł miesięcznie

0 / 0

w dobrej firmie tak. Ale normalnie to około 2-2,5 tysiąca

0 / 0

Albo nawet wiecej niz 4000 tysiace miesiecznie, w dobrej firmie dodatkowo oprocz dobrego wynagrozenia dostaniesz benefity i pakiety medyczne.

0 / 0

Pozycjonowanie jest drogie, wiec pewnie ponad 4000 tysiace spokojnie mozna wyciagnac lub wiecej na reke

0 / 0

Ja słyszałem tak jak inni, że zarobki zaczynają się od 1900 złotych i to chyba nieźle

0 / 0

@Miszcz no wlasnie nie, niestety troche mnie a konkretnie to od 1900 sie zaczynaja

0 / 0

Oj nie wiem czy zarobki się tu zaczynają od 2,5 tys, bo ja pracuję w tym zawodzie, co prawda od niedawna, no ale pracuję i dostaję 2200 na rękę.

0 / 0

No zarobki zaczynają się od 2,5 tysięcy, ale można zarobić nawet około 4,5 tys jeśli się dobrze trafi i ma się pojęcie o robocie.

0 / 0

na tym stanowisku rzeczywiście od 2,5 - 3 tysięcy zaczynają się zarobki

0 / 0

Pozycjonowanie stron internetowych stało się ostatnio dość popularne. I opłacalne bo 3000 lekką ręką jest.

0 / 0

Pozycjoner jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...