Ile zarabia Koordynator Projektu?

Koordynator Projektu zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Taki koordynator zarabia powyżej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

na poczatek pewnie,dostaniesz jakies 3 tysiace złotych pozniej pewnie jakies premie tez cie beda dotyczyly

0 / 0

Koordynator Projektu do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

mysle, ze spokojnie dostac mozesz na poczatek 3000tysiace plus premie

0 / 0

Wszystko zależy od firmy. W tych większych i lepiej działających zarobki sięgają nawet 8 tysięcy.

0 / 0

Znam ludzi, którzy potrafią zarobić 10 tysięcy na miesięcznym projekcie.

0 / 0

Wiele zalezy od branży w jakiej się pracuje, w takich lepiej płatnych jak IT jest szansa na zarobek powyżej 10 tysięcy.

0 / 0

W porządnych firmach taki koordynator ma nawet z 4,5 tys złotych.

0 / 0

koordynatorzy dobrze zajmując się grupą mogą liczyć nawet na zarobki rzeędzu 5 tysięcy. Zależy od projektu

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

ba sanyn oiczatku to zarobki koordyantora projektu nie przekrocza raczej 2,6 tysiecy

0 / 0

Zalezy w jakiej branzy pracujesz, ale cos mi sie wydaje, że spokojnie 4-5000 tysiecy wyciagnac sie da

0 / 0

Koordynator w Warszawie to niezła fucha, kiedyś na tym stanowisko zarabiałem i nawet powyżej piątki, a znałem typa z siódemką

0 / 0

W dobrej firmie z powaznymi projektami na ponad 20 osób rzeczywiście zarabia się ponad 10 tysięcy.

0 / 0

zależy od wielkości projektu i ilości osób, którymi koordynuje, myślę że jest to na pewno ponad 2600 zł, przy sporych projektach nawet do 15 000 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że minimalna stawka dla koordynatora projektu wynosi 2.700zł.

0 / 0

zgadza się. Mój koordynator projektu wyjmował 15 tysięcy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
21 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...