Zarobki na stanowisku Inżynier Oprogramowania

Inżynier Oprogramowania zarabia minimalnie od 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Taki inżynier zarobi całkiem dobre pieniadze mysle ze spokojnie z dyche ma miesiecznie.

0 / 0

Inżynier Oprogramowania zarobi przynajmniej 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

Nie no błagam was chyba niedoświadczony @X bo ktoś ogarnięty bierze śmiało ponad 6 tysięcy

0 / 0

Inżynier Oprogramowania zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

pewnie ze dobre wynagrodzenie..dochodzi nawet chyba do 7 tysiecy

0 / 0

Na takim stanowisku są dobre, pieniądze, ponad 5000 netto

0 / 0

Inżynier Oprogramowania nie powinien brać pracy poniżej 5000 zł netto

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Całe projekty na głowie są, więc jak któryś bardziej poważny to zarobki mogą skoczyć do 7000 - 8000

0 / 0

wynagrodzenie na stanowisku inżynier oprogramowania wynosi nie mniej niż 5 000zł

0 / 0

Pamiętajmy, że to stanowisko inżynierskie, to minimum 4-5 tysięcy brutto.

0 / 0

W obecnym czasie warto być inżynierem, w szczególności oprogramowania, bo na zarobki nie można narzekać. Zazwyczaj zaczynają się od 5 tysięcy i lecą ładnie w górę.

0 / 0

na tym stanowisku wiedza robi pensję, ponieważ maksymalnie może to być nawet koło 6,5 tys. zł

0 / 0

na spokojnie można wyciągnąć na tym stanowisku tak w przedziale od 5 do 6,5 tysia miesięcznie

0 / 0

Nie mam dużego doświadczenia, bo dopiero co skończyłem studia informatycznie, ale udało mi się znaleźć pracę na tym stanowisku i zarabiam obecnie 5 tysięcy złotych. Myślę, że to bardzo dobre zarobki, zwłaszcza, że to moja pierwsza taka poważna praca.

0 / 0

Pewnie, że na inżyniera oprogramowania opłaca się znaleźć zatrudnienie, średnie zarobi to ok. 5tys. zł

0 / 0

Jeśli ktoś umie dobrze zarządzać pracę innych i jest systematyczny to 6000 zarobi.

0 / 0

nieźle zarabiają zwłaszcza w branzy informatycznej. Tak jak tutaj gdzie jest to około 6 tysięcy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...