Wynagrodzenie na stanowisku Informatyk

Informatycy nieźle zarabiają, a ci dobrzy to już w ogóle...min 5k

0 / 0

No z tego co ja wiem, to płacą nawet więcej niż 4000 złotych

0 / 0

zalezy w jakiej firmie jeses zatrudniony ale zazwyczaj placa do 8 tysiecy netto

0 / 0

zalezy tez w jkaiej firmie jest zatrudniony ale podjerzewam, ze na poczatek 4tys dostanie

0 / 0

Mam informacje że informatyk zarabia jakoś 3000 złotych

0 / 0

branża informatyczna jest rozwojowa i dobrze płatna, można zarobić nawet 4 tysiące miesięczni

0 / 0

zarobki w tej branży są bardzo wysokie, na początek informatyk może zarobić miesięcznie ponad 3 000

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

informatyk zarobi ok 10000 tyisecy spokojnie, w dodatku nie musi tez pracowac w jedenj firmie.

0 / 0

no tak jak piszecie to pewnie moze zarobi tak jakos do 4 tysiecy zlotych

0 / 0

Informatyk to zbyt ogólne stwierdzenie zalezy co, ale ja w help desku - II linia wsparcia mam 3000.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

oczywiście, że wiecej może na pewno ponad 4 tys

0 / 0

informatyk może zarobić do ok. 4000 zł jednak jak słyszałem

0 / 0

tak, niestety zwykły zaorbi nie wiecej niż 4000 zł netto

0 / 0

zwykły informatyk rzeczywiście nie dostaje więcej niż 3,5 tysiąca

0 / 0

Po informatyce jeśli nie potrafi się programować można zostać takim zwykłym informatykiem ale wtedy liczyć można na jedyne 3-3,3 miesięcznie

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Informatyk, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...