Zarobki Architekt Systemów

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Za mało @mas tutaj te 8 kafli to minimum, podobno niektórzy nawet i 12 mają

0 / 0

Asystent zarabia dobre pieniadze, 4000 złotych nawet super

0 / 0

To jest super opłacalna praca, bo zarobki mogą wynieść nawet 12 tysięcy!

0 / 0

wymagania w stosunku do architekta systemów są całkiem spore,wynagrodzenie zaś w granicach 5-6 tysięcy

0 / 0

to prawda, że płacą tutaj całkiem nieźle. Ale praca ciężka umysłowo

0 / 0

spokojnie zarobi się i 10 tysięcy złotych o ile ktoś ma odpowiednie doświadczenie.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

nie dziwie mu si wcale. Za takie pieniadze też byłbym w stanie spokojnie sobie wyżyć

0 / 0

Architekci systemów nie narzekają na swoje zarobki, to z pewnością. Kolega dostaje na rękę 8 tysiaków i żyje jak król.

0 / 0

Słyszałem, że też i więcej można zarobić, bo jakies 11 000

0 / 0

Tylko żeby zarabiac te 8 tysięcy trzeba mieć około 5 lat doświadczenia, ale owszem - to możliwe.

0 / 0

Wydaje mi się, że najmniejsza stawka dla takiego architekta systemów to 8 tysięcy złotych, całkiem nieźle.

0 / 0

jest to bardzo opłacalny zawód, wiem ze w tej branzy mozna zarobic ponad 12 tys

0 / 0

rzeczywiście jest to praca w IT, więc kasa koło dyszki właśnie

0 / 0

architekci systemów nie mogą narzekać, zarabiają przynajmniej 10 000 zł

0 / 0

ja słyszałem, że minimalne stawki rozpoczynają się właśnie tak od 4-5 tysięcy wzwyż, nawet do 10 tys. zł miesięcznie

0 / 0

oj daj spokój, właśnie architektom systemów płacą krocie

0 / 0

Nie należy to do najlepiej opłacanych stanowisk ale 4000 powinno być

0 / 0

Przyznam szczerze, że na jkaieś 4-6 tysięcy na pewno można liczyć. Wszystko zależne od posiadanego stażu.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...