Jakie wynagrodzenie ma Administrator Sieci?

Administrator Sieci zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Administrator Sieci na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

Coś ty @kary najmniej to masz jakieś 2900 a później niektórzy nawet i ponad 4 tys. zarabiają

0 / 0

Dla jednych wysokie dla drugich nie na poczatek nawet jak dostaniesz 1800zł netto to swietnie

0 / 0

Animator może się cieszyć zarobkami w okolicy 3 tysięcy, chociaż jest też szansa na więcej.

0 / 0

nie sa to zbyt wysokie zarobki , około 2,5 tysiąca miesięcznie można zarobić

0 / 0

Administrator sieci zarabia powyżej 4000 złotych miesięcznie

0 / 0

Zalezy w jakiej firmie jesteś zatrduniony ale mysle ze dadza ci od 3000tysiecy

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Administrator sieci z doświadczeniem to minimum 4000 złotych.

0 / 0

Też słyszałem, że 4 tysiące to jest praktycznie maksimum, ale często się zaczyna od około 3 tysięcy.

0 / 0

A jak dla mnie te 4 tysiące to jest właśnie maksimum jakie można dostać na takim stanowisku.

0 / 0

4000 to jest minimum jeśli posiada się chociaż jeden certyfikat cisco.

0 / 0

to prawda. Na szczęscie ja trafiłem na te lepsze warunki .

0 / 0

z tego co mi wiadomo to zarobki administratora sieci wahaja sie miedzy 2,7 a 4 tysice

0 / 0

No jasne, że zależy to od sieci, jak i doświadczenia i kwalifikacji, ale z tego co mi wiadomo można nawet 4 tysiące zarabiać.

0 / 0

administratorzy sieci podobno maksymalnie zarabiają do 4100 zł na każdy miesiąc

0 / 0

Praca nie jest wymagająca, a mimo to spokjonie można jakieś 4,5 tysiąca złapać . Raczej nieźle.

0 / 0

Administratorzy zarabiają nieźle, ale nie tyle co wszyscy myślą. Średnio w przedziale 3,500 zł za miesiąc w większej firmie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...