Zarobki Administrator Oracle

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.a

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

ja mam 2 lata doświadczenia i uwierz mi od stawki 3500 netto to ja startowałem, teraz mam coś koło 4,5 tyś

0 / 0

W tej pracy zarabia się przynajmniej 3500 netto / ms

0 / 0

z tego co wiem to nawet do 6000 zł miesięcznie się zarabia

0 / 0

tylko znajdź szybko firmę, która zaproponowała dosyć odważną ścieżkę kariery -takowej nie ma. Zarobki mimo wszyskto do 4-6 tyś się kształtują.

0 / 0

No Administrator Oracle zarabia jakoś 5000 złotych miesięcznie

0 / 0

Powyżej 4000 tysiecy zł, z pewnoscia na poczatek da sie wyciagnąc, potem stwka jest wieksza plus jakies premie.

0 / 0

ale te 8 tysięcy zł to raczej taka górna granica, podobno minimalnie zarabia się 6 tysi na rękę

0 / 0

Ogólnie nie jest źle, można zarobić do 8000 zł jako administrator oracle, i zawsze ich potrzebują

0 / 0

no to nieźle. Kiedyś jednak płacili jeszcze lepiej, bliżej tej 8-mki

0 / 0

@aczej , ma całkiem niezłe informacje. Ja miałem około 6 tysięcy

0 / 0

Wedle moich doswiadczen to rozrzut jest duzy, mniej wiecej 4000-8000 brutto

0 / 0

Jakie wynagrodzenie ma Administrator Oracle, szukamy informacji na ten temat

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
13 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...