Jakie wynagrodzenie ma Programista CNC?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

No więcej niż 5 tysięcy to dostanie @Maniera ale jeśli ma doświadczenia. Bez doświadczenia to jakieś 4500.

0 / 0

Tak programista zarabia dużo więcej niż 5000 złotych

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

4500-5000 to już jest sporo, ale oczywiście na umowie o pracę.

0 / 0

no to zalezy walsnie od firmy w ktorej pracuejsz bo ponad 6 tysoecy da sie zarobic

0 / 0

Muszą to być małe firmy, normalnie masz ponad 4500

0 / 0

3000 złotych brutto w niektórych firmach dostaje się jako programista CNC

0 / 0

można u nich zarobić do 4000 zł z tego co mi sie wydaje

0 / 0

wydaje mi się, ze te 5000 zł to już sporo jest na tym stanowisku

0 / 0

lekką ręką jako programista cnc można dostać 5000 zł, kolega tyle miał a był zaraz po studiach inżynierskich bez doświadczenia

0 / 0

Osoby znające automatykę i programowanie na pewno mogą liczyć na grubo ponad 5000 do ręki.

0 / 0

w poprzedniej pracy jako programista CNC właśnie zarabiałem około 5, tysi , ale była to mało prestiżowa firma

0 / 0

Szukamy wiedzy na temat jakie wynagrodzenie ma Programista CNC

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...