Wynagrodzenie Pracownik Techniczny

zalezy jesczze czym dokladnie sie zajmuje, ale uwazam, ze od 2500 tysiaca jakos w gore

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

PRacownik techniczny zarabia do 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Może i da się tyle zarobić, ale jeszcze się z taką kwotą nie spotkałem @paola. Średnio jakieś 2000.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

podobno można zarobić tak od 1900 do 3000 zł co miesiąc

0 / 0

Da się zazwyczaj zarobic 2500-3000, bardzo ciezko więcej.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

to rzeczywiście w takim razie nie ma sensu robić...

0 / 0

No to ciekawe w jakiej firmie, bo ja dostaję niecałe 2 tysiące @fofo

0 / 0

Pracownik techniczny może się cieszyć zarobkami w okolicy 3 tysięcy.

0 / 0

A to Cię zaskoczę, bo widziałem że nawet i 3250 pracownicy zarabiają

0 / 0

Nie spodziewałbym się tutaj więcej jak 2500 na rękę, może ktoś po znajomości do 3000 się zbliży i tyle.

0 / 0

ale zazwyczaj zarabiają oni około 2500 złotych miesięcznie

0 / 0

Najwieksze wynagrodzenie na jakie moze liczyc pracownik techniczny to ok 3200 zł

0 / 0

pracownik tehniczny jest dobrze oplacalny teraz w wielu firmach wzrosły stanowiska pracy na technikow, spokojnie ponad 3000 tysiace zarobi.

0 / 0

pracownik techniczny zarabia koło 2500 zł średnio, zależy oczywiście od miasta i wielkości obiektu na którym pracuje

0 / 0

pracownik techniczny dostaje między 2200 a 3200, tak średnio, z doświadczenia mojego tak wynika

0 / 0

Pracownicy techniczni mogą liczyć w zależności od firmy na jakieś 2500 netto, ważne jest też miasto

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
19 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...